• Home

01 травня 2018

«БЕЗ ПАНІКИ»: І ПЕРШЕ МІСЦЕ «В КИШЕНІ»!

010518 5Немирівська шкільна збірна здійснила справжній фурор під час минулотижневого фестивалю КВН серед закладів освіти радивилівської громади, яких проходив у залі професійного ліцею в рамках Дня відкритих дверей.

Всього шість команд змагалися за почесний титул найкмітливіших у нашій об’єднаній громаді. Жартували на тему вибору майбутніх професій учнівські збірні шкіл Дружби  - «Дранчовель», Підзамчого - «Максимус», Немирівки – «Без паніки», радивилівської школи-гімназії – «Шок», міського навчально-виховного комплексу «школа№2-ліцей» - «Як скажете!», а також Радивилівського професійного ліцею – «Шо не ясно?».

Читать далее

ШКОЛЯРІ ДОПОМАГАЮТЬ ВОЇНАМ

010518 4В рамках проведення місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом «100 років милосердя» учні та працівники Немирівської ЗОШ І-ІІІ ст. зібрали благодійну допомогу – продукти харчування, одяг, засоби гігієни, кошти для воїнів, які беруть участь в бойових діях на Сході України.

Читать далее

КРУТІ? НІ - НАЙКРУТІШІ!

010518 3Радивилівська сцена знову дивувала. Салютувала барвами шоу. Такого, яке побачиш далеко не завжди, і яке вдається далеко не усім.
У п'ятницю, 20 квітня, в міському будинку культури відбувся видовищний творчий звіт: вчергове нас дивували підопічні найбільш досвідчених й талановитих хореографів міста Н.В.Бортник та Я.В.Гуски. Концерт під дуже символічною назвою "Серце, душу - людям", - перетворив завершення робочого тижня на душевний вечір вдячності й доброти. Його зіткали із власного таланту, а ще - тепла сердець й світла душі, вихованці зразкового ансамблю танцю "Калейдоскоп", аматорського ансамблю сучасного танцю "Нюанс", театру танцю "Радик" .

Читать далее

КОПАНІВСЬКІ УЧНІ ПОСАДИЛИ ЛІС

010518 2Людину пам’ятають за її вчинками, тож варто кожен свій день наповнювати корисним, добрим, прекрасним. Насадження, догляд і збереження молодого лісу ─ це лише невеличка часточка того добра, яке може зробити кожен із нас. Те, що під силу навіть дитині. Пригадаймо, як гарно, свіжо, здорово й корисно прогулятися лісом, скільки щедрих дарів природи знаходиться саме в лісі… А як спокійно стає на душі від його величної краси! Тож ми просто зобов’язані зберегти ліс для майбутніх поколінь, щоб і в них була можливість насолодитися цим унікальним витвором Природи.

З повагою ставляться до лісових багатств і вихованці філії Копанівського НВК: днями тут проводилася акція «Посади дерево».

Читать далее

ЩОБ ВРЯТУВАТИСЬ, КОЛИ ГОРИТЬ…

010518 1Днями в Радивилівському НВК «школа№1-гімназія»  відбувся День цивільного захисту, на який було запрошено представників із усіх шкіл Радивилівської громади. Під час даного заходу був присутній працівник СБУ, завідувач сектору з питань цивільного захисту  Радивилівської РДА, задіяні працівники Радивилівського відділу поліції і рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Радивилів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них