• Home

02 травня 2018

ЧЕРГОВИЙ КРОК НА СПОРТИВНІ ВЕРШИНИ

020518 4На почесному п’єдесталі випадкових імен не буває. Лише ті, які виснажливо працюють, багато падають, але і так само багато разів знаходять сили, щоб піднятися і випередити суперників і стати кращим. Такі закони спорту уже багато років стали щоденним правило життя міських мотокросменів, братів Назарчика та Віктора Парніцьких. Минулих вихідних їхня сімейна команда знову побувала на мотоперегонах: хлопці змагалися за кубок першості на першому етапі Чемпіонату України з кантрі-кросу, який проходив у м. Житомирі.

Читать далее

І СТОЛЯРСТВО СТАНЕ СПРАВОЮ ЖИТТЯ

020518 3Обробка деревини – одне з найстаровинніших ремесел, яке опанувала людина. Завдяки своїм чудовим властивостям дерево і зараз залишається досить цінним та широко вживаним будівельним матеріалом. Столярне ремесло серед інших завжди було надзвичайно важливим.

 Столяр – одна з небагатьох робітничих професій, яка потребує чіткої координації рухів рук,  доброго окоміру, обережності, акуратності під час виконання роботи. Столяр є одна з найбільш поширених професій. Радивилівський професійний ліцей - один із закладів Рівненської області, який вже не одне десятиліття  успішно готує  висококваліфікованих робітників по професії «Столяр будівельний». Наші учні гідно представляють  навчальний заклад на обласних конкурсах професійної майстерності.

Читать далее

ПРИБРАЛИ. ТЕПЕР НЕ СМІТІТЬ!

020518 2«УСІ – НА ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ!», - під таким заголовком минулого тижня Радивилівська міська рада оголошувала про необхідність усіх небайдужих до естетичного вигляду свого міста та села долучитися до загальноукраїнського Дня довкілля.

Одразу слід відзначити активність вихованців міських загальноосвітніх закладів, а також учнів сільських шкіл об’єднаної громади. Ближче до обідньої пори п’ятниці трудолюбиве учнівство відзвітувало: «Прибирали!», підкріпивши своє плідне толокування щедрими добірками фото у соцмережах. Судячи з побаченого, довкілля у старостинських округах і справді помітно почистішало.

Читать далее

КОЛИ ЖИТТЄВИЙ ПУЛЬС - ВОЄДИНО З ТАНЦЕМ

020518 1Ще одна творча перлина нашого міста – дитячий хореографічний колектив «SOULART», який діє при радивилівському будинку культури, демонстрував свою звітну програму. Підсумковий концерт під назвою «Подорож у країну танцю» відбувся минулої неділі, і, цілком очікувано, зібрав повен аншлаг та щедрі аплодисменти глядача.

На базі колективу займається три групи різних вікових категорій. Ансамбль під керівництвом Кароліни Паскаль – викладачки з неабияким художнім смаком, за роки активної мистецької діяльності став улюбленцем місцевої публіки. І, звісно, перлиною усіх урочистостей та свят, які лише відбуваються у громаді.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них