• Home

03 травня 2018

ОПЕРАЦІЯ «СТЕРИЛІЗАЦІЯ»: У РАДИВИЛОВІ ВІЗЬМУТЬСЯ ЗА БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК

030518 3Кінцева мета таких заходів - зменшити чисельність бродячих тварин на міськихта сільських вулицях. А також звести до мінімуму їх агресивну поведінку та зробити більш безпечним та комфортним співіснування людей з чотирилапими.

Всього за кілька років закон «Про захист тварин від жорсткого поводження», спрямований уберегти братів наших менших від негуманного поводження з ними людини, став мало не соціальною катастрофою для українських міст і сіл. Ті, кого було покликано оберігати Буквою закону, за цей час і самі стали загрозою.

Читать далее

ЯК ДІЯТИ У ВИПАДКУ ПОЖЕЖІ?

030518 2У залі засідань Радивилівської міської ради відбулися розширені навчання із заходів протипожежної безпеки. Заслухати лекцію, а потім - взяти на озброєння і практичні навички оперативного реагування у разі виникнення пожежі, зійшлися керівники закладів, які знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради. Детальний інструктаж, як діяти у разі, коли трапилося займання, присутнім провів представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Віталій Михайлович Сас. Одним із важливих завдань цього заходу було навчити відповідальних за життя й безпеку дітей правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. А ще – відпрацювати чітку послідовність дій у разі виникнення екстреної ситуації, пов’язаної із вогнем.

Читать далее

БЛАГОУСТРІЙ У ГРОМАДІ: ЩО ЗРОБЛЕНО?(станом на 27.04.18)

030518 1У повному розцвіті – весна, а разом із активністю природи – нарощуються темпи по роботі із благоустрою довкілля і в об’єднаній громаді. У старостинських округах, зокрема, нині на повну розгорнуто прибирання сільських вулиць, триває озеленення території.

От, зокрема, в Башарівці працівники бригади з благоустрою порядкували біля сільського цвинтаря та стадіону, розчищали дикорослі насадження. Адже хаотична рослинність добряче псувала естетичний вигляд зазначеної місцевості . У Дружбі також взяли на допомогу бензопили: боролись із багаторічними чагарниками, які густо розрослися на прилеглій до кладовища території. Навели лад і на сільському стадіоні: по його периметру працівниками з благоустрою було висаджено молоді сосни – у літню спеку - дерева найкраще рятуватимуть спортсменів прохолодою.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них