• Home

14 травня 2018

«ПРЕД’ЯВЛЯЄМ, ПАСАЖИРИ, ПРЕД’ЯВЛЯЄМ…»

140518 6До цих в’язучих на зубах слів ми звикли, як до спасівських мух. Не знаю, за якими критеріями проводиться набір касирів-контролерів у громадському транспорті, але чимало з них – як на підбір. Атланти! Широкоплечі, дебелі, з пісними невиразними обличчями. І з отією знаменитою фразою-перепусткою на вустах, яка повторюється протягом дня сотні і сотні разів. Можна б її, звісно, записати на магнітофонну стрічку і відтворювати автоматично, разом з оголошенням зупинок. Але…

Хтось скаже, що так їм велить інструкція. Збави Бог, я не проти інструкції! Навіть якщо вона навіть писана ще в сумнопам’ятні часи ЙошкиДжугашвілі. Інструкція, в якій «ніззя» і «не пущать» повторюється, як мантра, по три рази в кожному другому рядку. Я проти її бездумного виконання, без жодної спроби вмикання даних нам Богом звивин. Кому вже скільки дісталося.

Читать далее

ГАЗЕТА – РОЗДЕРЖАВЛЕНА

140518 5Як відомо, 24 грудня 2015 року Президент підписав закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Відповідно до вимог Закону, міською радою було прийнято рішення про вихід зі співзасновників тижневика «Сурми Радзивілів». Документи про це, з метою перереєстрації нашого видання, було подано в Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

Читать далее

ОРІЄНТУЮЧИСЬ НА СПІЛЬНИЙ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

 

140518 4(зі звіту міського голови про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2017 рік)

Метою нашої роботи у звітному періоді було створення сприятливих умов для комфортного проживання жителів громади, забезпечення належного функціонування навчальних закладів громади, безперебійної роботи комунальних служб, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів. Попри певні труднощі міська влада робила все можливе для вчасного виконання міського бюджету. Ми намагалися працювати максимально відкрито, інформуючи мешканців громади про усі наміри та ухвалені рішення.

Читать далее

ХТО ПОСЯГНУВ НА ВІЧНИЙ СОН СОЛДАТА?

140518 1На радивилівському Меморіалі Слави знову чинили свою підлу і цинічну вакханалію невідомі вандали. Виявили шкоду працівники з благоустрою міської ради, які у ці дні щоденно були закріплені за прибиранням цієї території, аби військове кладовище було у зразковому порядку до урочистих заходів, присвячених до Дня Великої Перемоги.

Хтось зумисне потрощив чималу квадратуру облицювальної плитки, якою тут оздоблено меморіальний комплекс та парапети вдовж східців, що ведуть до Вічного Вогню. Скеровуючи фотооб’єктив на розбиті, потрощені місця, складалося таке враження, що в допомогу собі нелюди, які це скоїли, мусили б узяти щось із важкого будівельного інструменту. Самими б лише руками й брудною совістю подібної наруги аж ніяк не вчинити.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них