• Home

15 травня 2018

ЧЕРЕЗ 70 РОКІВ ЗНАЙШЛА МОГИЛУ БАТЬКА

150518 5Покалічена війною доля – це, зокрема, і про життя 78-річної Олександри Федорівни Ковальчук, що нині проживає на Житомирщині. Тоді, у  квітні 1944-го, їй на все життя запамяталось, як додому принесли сумну звістку про загибель воїна. Тож, скільки живе на світі, батька не пам’ятає. Хіба що з розповідей матері, яка у день, коли отримала чорну звістку про те, що залишається на цьому світі сама і має підняти на ноги чотирнадцятеро (!) діточок, жінка народила  вп’ятнадцяте. Свого наймолодшого сина визволитель Радивилова  Федір Сергійович Подкаура так ніколи і не побачив.

У середу, 9 травня, Олександра Федорівна вперше ступила на радивилівську землю - за мирне майбуття якої без фашистської чуми відстоював її батько, і яка нині береже вічний його сон. Прибула сюди разом із родиною – доньками, племінниками, бо рік тому, нарешті, отримали позитивні і такі довгождані  відомості про місце спочинку солдата Подкаури. Такий факт підтвердили у Радивилівській міській раді.

Читать далее

ВІД ІМЕНІ СЕРЦЯ. ВІД ІМЕНІ ПАМ’ЯТІ. ВІД ІМЕНІ ЖИТТЯ…

150518 4Весна. Травень. Місяць пам’яті про Велику Перемогу- найвеличніше історичне свято, в якому смуток втрат перекривається безмірною радістю, тріумфом свободи й миру. З традиційними почестями у День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні радивилівська громада склала шану сивочолим ветеранам, дітям війни. А також усі разом молилися за світлу пам'ять тих, хто ціною власного майбутнього заплатив за наше право вільно жити… Тих, чиї імена ми знаємо. І чиїх імен не віднайдено й досі, наголосив благочинний Радивилівського благочиння церков УПЦ о.В’ячеслав (Демчук) під час поминальної панахиди. У місті відбулася традиційна маніфестація та жалобний мітинг на Меморіалі Слави – місці, де вічним сном сплять загиблі солдати.

Читать далее

БО УКРАЇНСЬКА СІМ’Я, ЯК ПИШНА ТРОЯНДА!

150518 3На міських клумбах висадили незвичайні, «сімейні» квіти: в рамках акції на підтримку традиційного устрою української родини.

Спільно з головою Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетяном та місцевими комунальниками, цієї п’ятниці центральну площу Незалежності прикрашав трояндами і народний депутат України Олександр Дехтярчук. Привезені ним саджанці, які невдовзі розростуться у запашні, насичені барвами, квіткові оази, наголосив ініціатор заходу, мають символізувати сімейні цінності та устрій родини, які є традиційними для українців. Народний депутат чітко задекларував свою позицію щодо збереження традиційної української сім’ї. Навіть мав брифінг з цього приводу у Верховній Раді разом із іншими депутатами.

Читать далее

УВАГУ Й ПІДТРИМКУ - СОЛДАТАМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

150518 2Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною-ціною крові і сліз.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив від фашистського смерчу рідну землю. На території Радивилівської об’єднаної громади таких залишилось всього двоє: ветеранів, безпосередніх учасників Другої Світової війни – Казмірчук Олексій Іванович та Дурда Іван Йосипович.

Читать далее

ЕКСКУРСІЯ НА ЕКУ: ЄВРОПА – У НАС

150518 1Нещодавно учні нашого ліцею (гр. №2, 31) разом з майстрами та викладачами відвідали ТзОВ «Електроконтакт Україна» у місті Броди.

Завод був відкритий лише рік тому, але вже сьогодні населення покладає великі надії щодо працевлаштування та гідної заробітної плати. Це світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну BMW. Тому до працівників основна вимога – якість.

Екскурсія почалася біля головного входу на територію підприємства, де нас зустрів працівник ЕКУ. В рамках візиту учні дізналися про історію компанії, основні напрямки її діяльності, відвідали виробничі приміщення.Учнів вразили виконавча дисципліна та професіоналізм працюючих, а також автоматизація виробництва, чистота у приміщеннях та декоративне оздоблення дворових газонів. Під час екскурсії мали можливість спостерігати за всім виробничим процесом, який розпочинається від завезення матеріалів, розміщення їх на складах і закінчується пакуванням готової продукції та її відправкою.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них