• Home

20 травня 2018

БІБЛІОТЕЧНИЙ ДАРУНОК ДО ДНЯ МІСТА

200518 4Цьогорічне 19 травня – особливий день для радивилівців, бо саме тоді святкує іменининаше рідне місто. Із нагоди відзначення важливої події в житті всієї радивилівської громади та з метою збереження історико-культурної спадщини Радивилівщини, надання необмеженого та оперативного доступу до краєзнавчих документів широкій громадськості, формування у підростаючого покоління взаємозв’язку з минулим, любові до малої батьківщини у читальному залі міської бібліотеки оформлена книжкова виставка «Радивилів – ти був, Радивилів – ти є, Радивилів – ти будеш навіки!». Доповненням до виставки є історико – краєзнавча фотогалерея «Радивилівщина – сузір’я відомих людей».

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКІ ОСВІТЯНИ – В ЧИСЛІ ЛІДЕРІВ, ЯКІ РОЗВИВАТИМУТЬ НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ

200518 3Відповідну команду, яка вивчатиме кращі практики управління освітою в громадах сусідньої Польщі, створено на Рівненщині.
Згідно ретельного конкурсного відбору серед громад Рівненської області було відібрано 12 найуспішніших представників галузі (3 директори опорних шкіл і 9 начальників і спеціалістів відділів освіти), які об"єдналися у регіональну команду консультантів-тренерів в освіті на чолі з начальником
Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорієм Таргонським. У цей перелік увійшла і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірина Ковалевська.

Читать далее

З ПОДЯКОЮ ЗА ТЕ, ЩО ВИХОВАЛИ СМІЛИВИХ І МУЖНІХ СИНІВ

200518 2З нагоди Дня матері учні Немирівської ЗОШ I-III ст. організували акцію шани й вдячності. Захід під назвою «Привітай маму воїна - захисника» відбувся в переддень свята, коли усі найкращі травневі квіти збирають у букети матерям. Із щирими словами та квітами школярі завітали до матусь-односельчанок, чиї сини яких брали участь у бойових діях на Сході України:

Читать далее

ПІСЛЯ ТАНЦІВ – НА ЕКСКУРСІЮ ДО ПОЖЕЖНИКІВ

200518 1У вівторок, 16 травня, колектив рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Радивилів приймав у гостях талановитих танцюристів, учасників зразкового дитячого колективу «Радик», який діє при міському Будинку культури.

Під час екскурсії вогнеборці ознайомили дітей із пожежно-рятувальними автомобілями та їх оснащенням.

Читать далее