• Home

23 травня 2018

У КОЖНЕ СТАРОСТИНСТВО - ПО НОВОМУ МАЙДАНЧИКУ

230518 8На замовлення міської ради, у майстернях Радивилівського КП «Комунальник» взялись творити дітям радість: мова йде про виготовлення п’яти комплектів новеньких ігрових майданчиків. Без сумніву, усе це кольорове асорті з гойдалок та карусель невдовзі стане найулюбленішим місцем проведення дозвілля сільської малечі із старостинських округів об’єднаної громади.

-         Один такий подарунок дітям виготовлявся майже місяць і обійшовся міському бюджету в межах тридцяти п’яти тисяч гривень, - розповідає  директор місцевого комунального підприємства Андрій Іванович Ковальов. – У порівнянні з тим, скільки б обійшлися подібні майданчики для гри через замовлення у інших містах, можемо говорити про очевидну економію бюджетних коштів.

Читать далее

«КОЦІМАМИ»: БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ!

230518 7Як відомо, у нашому місті триває планомірна робота по відлову та стерилізації бродячих тварин. Придбано відповідне, недешеве, обладнання та устаткування, відлагоджено механізм взаємодії комунальників з ветеринарною медициною. Є чимало складнощів об’єктивного та суб’єктивного характеру, які доводиться долати в процесі цієї роботи. А от буквально позавчора відповідальні особи міськради зіштовхнулися ще з однією...

Як розповів Ю.В.Адамський, інспектор з благоустрою, земляних робіт та екології Радивилівської міської ради, цього ранку проводився відлов бродячих собак у дворі будинку під номером 10 по вулиці О.Невського. При допомозі спеціального препарату двох особин було знерухомлено, але одній потрібна була додаткова доза. І тут в роботу спеціалістів безпардонно втрутилась жителька цього будинку К. Вона голослівно і безапеляційно заявляла, що це її собака і не дозволяла спеціалістам з відлову проводити подальші дії. Причому робила це настільки агресивно, що всі буквально отетеріли і змушені були залишити місце конфлікту.

Читать далее

У РАДИВИЛОВІ ЗБИРАЛИ ПІДПИСИ

230518 5: щоб не дозволити узаконення одностатевого партнерства

Інститут сім’ї в Україні протягом останніх чотирьох років піддається особливим атакам з боку як вітчизняних політиків, так і структур Європейського Союзу. Зі статті про шлюб у Конституції намагаються викреслити слова «чоловік» і «жінка», усіляко просуваючи ідею «одностатевих цивільних партнерств».

Відповідним чином прагнуть відкоригувати і шкільні програми, редакційну політику ЗМІ. І багато іншого… Уже тепер на книжкових полицях у вільному споживацькому доступі – розвивальна література для малечі (тільки вдумаймось!) – дошкільного віку. Про те, як дівчинка може подобатися дівчинці. І між хлопчаками теж може «розгорітися любов»…З відповідними до викладеного ілюстраціями.

Читать далее

ВОНИ ПОКАЗАЛИ, ЯК «ЛЮБЛЯТЬ» РАДИВИЛІВ

230518 4Ремонтна бригада ще й не завершила монтажних робіт, як нову фотозону уже випробували на міцність вандали. Гірко констатувати, але проявили себе у якості хуліганів-зловмисників… дівчата-дев’ятикласниці, учениці однієї з міських шкіл!

Вже багато років Радивилів впевнено демонструє містам-сусідам, що маленьке містечко таки може бути по-європейському затишним, чистим, квітучим. Якщо про нього по-господарськи дбати й розвивати, висаджувати квіти, підтримувати порядок та осучаснювати. А ще – примножувати, підтримувати та берегти наше спільне майно, що означає - не ламати, не трощити, не нищити всього того, що зроблено спільними зусиллями - за бюджетні кошти - на благо усієї багатотисячної радивилівської громади. От із цим в Радивилові, на жаль – серйозні проблеми.

Читать далее

ДО СВЯТА - ЧУДОВИЙ ФОТОКУТОЧОК

230518 3Арт-обєкт, у якому -освідчення в щирих почуттях до малої батьківщини, нарешті, з’явилось і в нашому місті. Металевий напис «Я люблю Радивилів» днями встановили на центральній площі Незалежності.

У біографії новітнього Радивилова склалася прекрасна традиція, яку ініціювали та уже багато років докладають зусиль, аби таку підтримувати, керівники місцевого самоврядування. З нагоди першої літописної згадки про місто радивилівцям презентують не тільки святкові вітання у вигляді видовищного концерту та культурно-масових розваг, а й сучасні обнови його інфраструктури.Відтак,кожного року Радивилів поповнюється чимось креативним, грандіозним, суспільно-корисним.

Читать далее

ДРУЖБІВЧАНАМ ПОКАЗАЛИ «ХІВРИНУ КОМЕРЦІЮ»!

230518 2У неділю, 6 травня, на Юріїв день, на сцені Дружбівського сільського клубу відбулося цікаве та веселе свято «День драми». Для наших глядачів, яких зібралось чимало, було поставлено дві вистави.

Наша молодь показала фрагмент із відомої комедії-фарсу О.Коломійця «Фараони», інтерпретовану на сучасний лад. А дорослий колектив театралів-любителів продемонстрував ще й цікаву сатиричну комедію, автор якої - Василь Щоголів: «Кінець Хівриній комерції». Було дуже приємно бачити серед глядачів наших сільських депутатів та сільського старосту Л.Д. Юсюка, який напередодні особисто поширював оголошення про захід по всьому селі. З турботою, щоб люди прийшли, мали змогу відпочити та оцінили творчу працю активної сільської молоді. Звісно, не відбувся б цей захід і без сприяння та активної співпраці з аматорами сцени завідувачки філіалу «Клуб с.Дружба» Досмамедової С.С. Завдяки її енергії, творчій ініціативі в нашому селі стали частіше проводитися різні цікаві заходи.

Читать далее

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

230518 1Педагогічний та учнівський колективи філії Копанівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІ ст.- ДНЗ» 8 травня разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначали День пам’яті і примирення та 73 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них