• Home

26 травня 2018

МІСТО ОПТИМІСТИЧНОГО НАСТРОЮ, КОНСТРУКТИВНИХ ІДЕЙ, ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ

260518 3У суботу, 19 травня, в Радивилові відзначали передювілейну, 454-у річницю, першої писемної згадки про місто.

Відклалась в пам'яті філософська за своєю суттю фраза: місто - спільне дитя його жителів, дитя людського розуму і рук. Судячи з таких міркувань, можна впевнено сказати, що радивилівська громада на совість постаралась у цьому плані, бо виглядає наше місто і справді щасливим, процвітаючим та самодостатнім.

Читать далее

«КОШТІВ НЕ ВСТИГАЛИ ОСВОЮВАТИ…»

260518 2Нинішнього травня виповнилося вісімдесят Федору Петровичу Богданцю, колишньому голові Червоноармійської міської ради. З нагоди ювілею привітати його за місцем проживання прибула поважна делегація на чолі з міським голова М.Карапетяном. А кількома днями пізніше ювіляр завітав у редакцію нашого тижневика, поділившись деякими спогадами про цей період у своїй трудовій біографії.

Родом Ф.П.Богданець – з містечка Рокитно, що на півночі нашої області. Закінчив у 1959 році Львівський фінансовий технікум, а у 1962-му економічний факультет Львівського державного університету ім.І.Франка. Тривалий час працював у фінансовій системі, був зав. райфінвідділом у Червоноармійську, з 1966-го по 1976 рік. У1979 році був обраний головою міської ради, на даній посаді пропрацював до 1986 року. Обирався депутатом районної ради чотирьох скликань.

-          У ті роки в місті та районі дуже багато будувалось, - згадує Федір Петрович. – Споруджувалась каналізація, яка на ту пору вже стала великою проблемою для міста: адже її відсутність не дозволяла зводити будинки вищі двох поверхів. Розпочиналась газифікація міста, що вимагала теж чималих зусиль цілого ряду підприємств та організацій. Зводився новий універмаг у центрі міста. На окраїні міста будувалась нова автобусна станція, яка до цього розташовувалась у самісінькому центрі. Зводились приміщення міської школи №2, районної лікарні та поліклініки, районного будинку культури. Розпочалось будівництво у нашому місті житлових п’ятиповерхівок. Все це будувалось за рахунок місцевого бюджету. В нас грошей не було куди дівати.

Читать далее

ТВОРЧІСТЬ ГАЛИНИ МИРНОЇ – МУЗИКА НА ПОЛОТНІ

260518 1Є у нашому Радивилові куточок, де все просто потопає уквітах. Це господа вишивальниці Галини Гаврилівни Мирної. Жінка неймовірно закохана в цей чарівний дар природи, тож прикрашає ним майже все довкола. 

У неділю, 20 травня, працівники міської бібліотеки запросили відвідувачів на відкриття персональної виставки невтомної трудівниці, в минулому - освітянки - пані Галини.

Читать далее