• Home

28 травня 2018

ПОВЕРНЕННЯ ІЗ ЗАРОБІТКІВ ЗАКІНЧИЛОСЬ СМЕРТЕЛЬНОЮ ДТП

280518 5На Львівщині загинуло шестеро заробітчан, яких віз додому водій з Рівненщини

Вранці 23 травня на трасі Київ-Чоп мікроавтобус “Мерседес Спринтер” зіткнувся із вантажівкою.

Усі 6 загиблих – пасажири мікроавтобуса, про це йдеться в сюжеті ТСН. Аварія трапилася о 7.20 ранку, але поліція, слідчі і рятувальники працювали на місці ДТП аж до вечора.

Читать далее

НА ТЛІ СВЯТА СКРІПИЛИ ПІДПИСАМИ ДОМОВЛЕНІСТЬ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

280518 4В суботу, 19 травня, під час відзначення 454-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів, наше місто відвідали вельмишановні гості, представники місцевого самоврядування гміни Нове (Республіки Польща) у складі бурмістра гміни Нове Чеслава Волінскі та його дружини Бернадети Волінскі, голови міської ради міста Нове - Марека Сломінскі, а також волонтерів Лусяна та Ренати Левандовских, Едварда Зелінскі, Вєслава Клопотовскі.

Читать далее

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ПОКАЛІЧЕНІ ДОЛІ ТА ОБІРВАНІ ЖИТТЯ

280518 3У неділю, 20 травня, радивилівська громада вшанувала світлу пам'ять усіх, хто загинув у жорнах політичних репресій.

Міцно прокладені людської пам’яті мости не дозволяють забути тих трагічних років в українській історії, коли насильницьке впровадження комуністичної ідеології обернулося непоправним - кривавими жнивами.

Читать далее

МОВ СВІЧУ, СЛОВО НЕСУЧИ ЛЮДЯМ

280518 2Радивилівська міська бібліотека вкотре стала площиною, де пересіклися непересічний талант та любов до літературної творчості. На запрошення місцевої поетеси-члена Національної спілки письменників України Галини Гнатюк, відкритий із читачами-шанувальниками нашого міста діалог організували відомі автори з Дубенщини, одні із найталановитіших митців краю – Микола Михайлович Тимчак та Антон Іванович Мельник.

Читать далее

КРІЗЬ РОКИ ЛЮБОВІ ДО СХІДНОГО ТАНЦЮ

280518 1Пульс екзотики на заклик музики. Ритм тіла. Східна краса у виконанні жінки – таке у неділю, 20 травня, в міському Будинку культури демонстрував глядачам ювілейний концерт, присвячений десятиріччю діяльності школи східного танцю в Радивилові.

«Подихом Сходу» війнуло у життя нашого містечка, завдячуючи таланту та ідеям досвідченої танцівниці Яни Василівни Гуски, в долі якої саме танець задає темп життю.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них