• Home

Strict Standards: Non-static method Calendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 50

Strict Standards: Non-static method Calendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 46

01 червня 2018

КОЛИ ІКОНИ «ЙДУТЬ» ДО ЛЮДЕЙ

010618 3Минулого вівторка, на величне свято Пресвятої Трійці, духовенство та прихожани радивилівського храму Святого Олександра Невського вирушили у молитовну дорогу довкола міста: спільно благаючи у Всевишнього Милості Його про мир для України та єдність – її народові..

Хресна хода з ревними молитвами про мир – одна із традицій в житті нашої церкви, яка зародилася, порівняно, нещодавно – у буремному для всієї країни 2014-му, коли свого кривавого апогею сягнули людські насилля та жорстокість. Саме молитва, як найдієвіші ліки від усіх бід, в усі часи застосовувалася православною християнською родиною. На чудотворну та благодатну її силу і тепер покладає найбільші надії православний люд, виставляючи Слово Господнє, як найнадійніший щит проти найважчих життєвих випробувань.

Читать далее

НА ТОРЖЕСТВО ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ЗІБРАВ ДУХ СВЯТИЙ

010618 2На цьому акцентував у своїй святковій проповіді Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, який у день храмового празника, в понеділок, 28 травня, звершив освячення поклінного хрестав с.Перенятині.

Приводом для всезагальної радості у цій духовній громаді стали одразу кілька причин: перше – це престольне свято, яке тут відзначили на початку тижня, що минає. А по-друге, завдячуючи настоятелю місцевого Свято-Троїцького храму ієрею Олександру та його прихожанам, на межі між Перенятином та хутором Старики було встановлено новий поклінний хрест, п’ять метрів заввишки. Участь у його освяченні взяли більш як півтора десятка священиків, разом із дияконами, як Радивилівськогоблагочиння, так і  Тернопільської та Сарненської єпархій.

Читать далее

БРАГИ ДВІСТІ ЛІТРІВ – В ЗЕМЛЮ !

010618 1Попередження самогоноваріння, боротьба з пияцтвом, продаж спиртних напоїв неповнолітнім – ось основні питання, які на сьогоднішній день стоять перед працівниками місцевого відділу поліції. Зважаючи на це, в період із 25 по 30 травня службою дільничних інспекторів поліції поводилися профілактично-попереджувальні заходи з протидії самогоноваріння на території Радивилівського району.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них