• Home

Strict Standards: Non-static method Calendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 50

Strict Standards: Non-static method Calendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 46

08 червня 2018

КОЛИ ЗРІДНИЛИСЯ ДОЛЯ Й ПІСНЯ

080618 5У пісні, кажуть, українська душа. У ній і радість, і наша нескорена вдача. А ще у пісні – надія на краще наше майбутнє. Бо поки співаємо, доти ми сильніші. Про те, що співати можна не тільки проникливо і талановито, але й краще за інших, цими вихідними довів народний аматорський хор комунального закладу «Радивилівський міський Будинок культури»: наш колектив побував на VI обласному фестивалі хорових колективів імені Євгена Кухарця. Творчий конкурс під назвою "Пісня - доля моя" проходив у селі Велюнь Дубровицького району у неділю, 3 червня. З поміж майже двох десятків виконавських колективів радивилівські аматори сцени, під керівництвом досвідченого хормейстера Ярослава Жолновича, отримали заслужене визнання і стали лауреатами першої премії.

Читать далее

МАЛЕНЬКИЙ КУТОЧОК – ДЛЯ ВЕЛИКИХ ДИТЯЧИХ РОЗВАГ

080618 4Нещодавноу тижневику «Сурми Радзивілів» було опубліковано статтю під назвою «У кожне старостинство – дитячий майданчик». Про те, як на замовлення Радивилівської міської ради у мастернях КП «Комунальник» взялися творити дітям радість. Мова йшла про виготовлення п’яти комплектів сучасних ігрових майданчиків, які вже невдовзі займуть найкращі та найкомфортніші місця у селах нашої громади. Як повідомлялося у публікації, один такий дитячий комплекс з гойдалок та карусельок вартував міському бюджету в межах тридцяти п’яти тисяч гривень. Приємно, що у пріоритетні завдання місцевої влади входить і постійна турбота про дітей. Зокрема, як бачимо, у Радивилівській громаді дбають і про належну організацію дозвілля наймолодших.

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ «МАЛЕЧА-ФЕСТ»!

080618 3На цікаву подорож своїми різнобарвними стежками вкотре запросила країна дитинства: наймолодші жителі міста сьогодні зібралися у міському парку, щоб яскраво відзначити своє «професійне свято». Цікаве розважальне шоу та концертну програму присутнім підготували вихованці Радивилівського міського Будинку школяра.

Приємно, що для щастя й дитячих усмішок у нашій громаді створені всі належні передумови: багатий дивосвіт розваг, який відображається широкою палітрою цікавих заходів та концертів, у місті та старостинствах громади встановлено сучасні ігрові та спортивні майданчики, тощо.

Читать далее

ПОТЕНЦІЙНИЙ «ХОЛОСТЯК»-9 СЕРГІЙ ЦИБУЛЬСЬКИЙ: Я ШУКАЮ СПОРІДНЕНУ ДУШУ

080618 1Вперше претендент на «Холостяк»-9 — це батько з дитиною! Один з охочих стати головним героєм 9 сезону романтичного реаліті «Холостяк» на СТБ Сергій Цибульський розповів, чому він ще й досі сам, яку дівчину хоче бачити поруч із собою та які, на його думку, складнощі можуть виникнути у взаєминах з дитиною.

Сергій — бізнесмен, батько 2-річної дитини, брат відомої телеведучої та співачки Ольги Цибульської. Він дуже амбітний, планує стати громадським лідером. При цьому чоловік зізнається, що останнім часом часто перемикав фокус з особистого життя на сина, батьків, навчання та дозвілля. Саме тому він поки самотній, але з допомогою проекту «Холостяк» може знайти свою половинку. За словами Сергія, дівчина, яка могла б йому сподобатися, повинна випромінювати пристрасну жіночу енергію.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них