• Home

11 червня 2018

ПАМ’ЯТНИК ТО Є. А ОТ - КОМУ?..

110618 3Дзвінкам наших читачів ми завжди раді. Адже це – пряме підтвердження зворотного зв’язку, а також постійно міцніючої довіри до газети. Часто буває так, що саме редакція і є тим останнім місцем, де людина просить вирішити ту чи іншу проблему. Наскільки можемо, намагаємося допомогти.

Так було і в цьому випадку. Зателефонувала до редакції міська пенсіонерка Марія Пилипівна Гаврищук. І попрохала допомогти навести бодай якийсь елементарний лад на місці останнього спочинку колишньої директорки міської школи №1. Зі слів нашої дозвонювачки, так склалася ситуація, що, при наявності в покійної близької рідні, реально за могилою нікому доглянути. Марія Пилипівна телефонувала навіть у згадувану школу, там пообіцяли доповісти начальству. Але все лишилося, як і було. Трава, бур’ян, десь загубилося фото з пам’ятника…

Читать далее

ПРИМНОЖУЮЧИ ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК

110618 2У бійців підрозділу Радивилівської ДПРЧ-7 - позапланове «професійне» свято: вперше за всю історію діяльності пожежна частина отримує дороговартісне іноземне спецобладнання для проведення рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод. А це – комплект сучасних захисних касок, вантажопідйомні подушки, автоматизовані гідравлічні ножиці для розрізання металевих конструкцій. Загальна вартість обладнання, від якого напряму залежить оперативна допомога та порятунок людських життів –більш як триста тисяч гривень. Спецприладдя бійцям підрозділу вручив голова об’єднаної громади М.А.Карапетян. Днями радивилівська делегація повернулася із міста Нове (Республіка Польща), де у рамках підписаної угоди про співробітництво на благодійній основі польська сторона і надала пожежній службі нашої громади вже згадане устаткування. З цього приводу у актовій залі, наче на урочистості з нагоди професійного свята, зібрався увесь особовий склад пожежно-рятувальної частини.

Читать далее

ПРО ДЕКЛАРАЦІЇ, ТРАНСПЛАНТАЦІЮ ТА СТЕНИ

110618 1Минулого четверга до Рівного із робочим візитом прибула в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Перед зустріччю зі ЗМІ в.о. Міністра попрацювала у обласному центрі: взяла участь у спільній нараді з керівництвом області, міста, фінансистами та головними лікарями районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Традиційно без попередження відвідала ЦПМСД «Центральний» в Рівному. У своєму щільному графіку вона знайшла час, щоб зустрітися із журналістами і відповісти на деякі запитання, що виникли в медицині у процесі реформи.

Зустріч відбулася в облдержадміністрації. Столичну гостю під час візиту супроводжувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, тож також взяла участь у брифінгу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них