• Home

15 червня 2018

ДОБРИДНИКИ З РАДИВИЛОВА - НАЙСПОРТИВНІША СІМ’Я ОБЛАСТІ!

150618 4У суперфіналі обласної спортивної гри «Сімейні перегони», який проходив у м.Костополі, родина педагогів – учасники з радивилівської громади переконливо довели, що на п’єдесталі першості випадкових людей не буває. Перш ніж стати на один старт із найспритнішими родинами з усієї Рівненщини, Олександр та Тетяна із своїми синами - Владиславом та Романом - здобули впевнену перемогу на відбіркових турах «Сімейних перегонів», які проходили у Радивилові та Дубні. Перед фінальним змаганням наше видання, в тому числі, щиро побажало на своїх сторінках найспритнішій сімейній парі нашої громади усмішки від Фортуни. І, як результат ретельної підготовки та гарячої підтримки вболівальників, омріяний кубок таки став заслуженим трофеєм супер-родини, на яку хочеться і треба рівнятися тим, хто, на жаль, крім «фігурного лежання» перед телевізором, більше нічим не цікавиться…

Читать далее

СПІЛКУВАЛИСЯ ЛІДЕРИ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ

150618 3Протягом 11 та 12 червня 2018 року у смт. Гощі відбувався XIIобласний збір лідерів учнівського самоврядування. Від Радивилівської ОТГ роботу лідерів представляли такі учні: Левценюк Каріна (Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія), Шевчук Дарія, Порученко Дарина ( Радивилівський НВК «Школа №2-ліцей») , Гринюк Ірина (Підзамчівська ЗОШ) та координатор, Чоловічок М.М. (педагог-організатор Радивилівського НВК «Школа №2-ліцей).

Читать далее

ПЛЯШЕВА. 10 ЧЕРВНЯ: 367-А РІЧНИЦЯ БЕРЕСТЕЦЬКОЇ БИТВИ

150618 1Як було повідомлено на сайті Радіо ТРЕК, «…з самого ранку мешканці та учителі Млинова намагаються врятувати свою Гуманітарну гімназію, яку вирішено ліквідувати в межах «освітньої реформи».У зведеннях певних правоохоронних органів дії млинівчан, які вдаються до фактичного перекриття дороги на Берестечко, трактуються як «провокація».Також не виключалася можливість протестних виступів людей на самих «Козацьких могилах». Однак, як повідомляють наші кореспонденти, у селі Пляшева, що у Радивилівському районі, зранку 10 червня відбулася літургія.Богослужіння провів патріарх Фалірет у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них