• Home

17 червня 2018

ЛІТО І ЛЕВ’ЯТИНСЬКИЙ СТАВОК…

170618 4Купальний сезон розпочато: а разом з ним спливають нагору і доволі пікантні особливості місцевого відпочинку.

… Коли навіть у затінку сонячні промені нагрівають день вище тридцяти двох градусів, берег будь якої підходящої для купання водойми видається мало не райським куточком. Приблизно з того ж ілюстраційного ряду, що їх публікують на кольорових буклетах власники розрекламованих турфірм. І нехай серед трав’янистого берега, що його у наших реаліях ще й часто використовують, як коров’яче пасовисько, не знайти шезлонгів та білого піску… Кому трохи не на часі купіль у морських хвилях – задовольняється тим малим, що пропонують йому фінансовий ресурс і географічне розташування території, де прописаний.

Читать далее

КОМАНДА ДЕПУТАТА ДЕХТЯРЧУКА ПЕРЕДАЛА НА СХІД ВІДРЕМОНТОВАНИЙ БУС

170618 3Війна на сході триває. Українська армія нині і стала найбільшим досягненням незалежності країни, але все ж інколи потребує допомоги небайдужих, волонтерів. Особливо гостро стоїть питання техніки та її ремонту.  

Як повідомив народний  депутат Олександр Дехтярчук, його команда завжди долучається до вирішення проблем військових. От і у понеділок ще одна автівка, відремонтована силами команди депутата,  передана на потреби оперативного командування Захід.

Читать далее

У РИТМІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

170618 2У Львові відбувся Міжнародний форум «Золотий мольберт» слідами митрополита Андрея Шептицького», учасниками якого стала і делегація учнів та викладачів Радивилівської дитячої школи мистецтв.

Цей мистецький проект відомий своїми щорічними майстер-класами, пленерами, пересувними виставками, семінарами й конференціями, створенням Львівської муніципальної дитячої галереї та єдиної у світі – «Дитячої галереї під відкритим небом» на площі св. Юра у Львові.

Читать далее

«ПІД ЗВУКИ ТАМТАМУ» - НА ПЕРШЕ МІСЦЕ!

170618 1Стильна хореографія, яку цьогоріч вперше продемонстрували на міській сцені найстарші підопічні дитячої танцювальної студії «SoulArt» (керівник - Кароліна Паскаль), стала запорукою їхньої перемоги на одному із наймасштабніших всеукраїнських фестивалів.

Знову вимальовував із барв дитинства свій насичений сценарій один із найвідоміших всеукраїнських фестивалів дитячих талантів, що традиційно збирає всіх обдарованих танцюристів країни на львівській сцені. Цьогоріч у програмі фестивалю було представлено близько чотирьох десятків танцювальних номерів – за право називатися кращими змагалися дитячі ансамблі з усіх куточків України, які вражали суддів своїми постановками та технікою виконання номерів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них