• Home

19 червня 2018

«ПОЛІЦІЯ МОРАЛІ» В ДИТСАДКУ: ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

190618 5«Звільнення у другому випадку за тією ж статтею може бути підставою для відкриття кримінального провадження щодо самої завідуючої, дії котрої можна розцінити, як зловживання службовим становищем» - коментує ситуацію, що склалася у бугаївському дитсадку «Дивосвіт» юрист Міністерства освіти та науки України.

Читать далее

«БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА РЕДАКЦІЇ «СУРМІВ»!

190618 4Поділившись своєю історією з усіма, я вже просто мушу вам відзвітувати, що відбувається зараз, і як. Про хід цієї справи, покищо, нічого нового сказати неможу, лише те, що ми знову подали до суду- за вже друге моє звільнення. Недарма нам в житті даються такі випробування, мабуть для того щоб зробити якісь висновки. Я особисто не жалію ні за що, ця неприємність відібрала у мене нещирих друзів, чим і полегшить мені життя. І подарувала хороших людей, завдяки яким я відчула приплив сил і вийшла аж на такий рівень захисту своїх прав. Ця справа ще не закінчена і, мабуть, ще швидко не скінчиться, проте я дякувати людям, які мене підтримують, не перестану. Першим, хто виклав мою історію на сторінці газети, є пан Володимир Мартинюк, за що я вам безмежно вдячна, без вашої підтримки я б не наважилась зробити це.

Читать далее

«ЗАБУВ», ЩО ВКРАВ ВЕЛОСИПЕД

190618 3Поліцейським пояснив, що був нетверезим.

Таку дешеву комедію перед правоохоронцями розіграв безробітний житель с.Козин – раніше судимий за аналогічні злочини, який не очікував, що всього за день після скоєної крадіжки, за місцем його проживання поліцейські знайдуть чужий двоколісний транспорт…

Читать далее

ЧИМ «ПОТОЧНИЙ» ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД «КАПІТАЛЬНОГО»….

190618 2У зв’язку з частими зверненнями громадян до Радивилівського  КП «Комунальник» про надання, згідно графіків, послуг поточного ремонту, хочу вказати на відмінності між поточним та капітальним ремонтами: до речі, проведення саме капітального ремонту здійснюється за рахунок коштів власника житлового фонду або коштів бюджетів вищих рівнів.     

Читать далее
Китайские телефоны и все для них