• Home

Strict Standards: Non-static method Calendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 50

Strict Standards: Non-static method Calendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 46

23 червня 2018

…А 27 ЧЕРВНЯ МІСТО ЗАХОПИЛИ НІМЕЦЬКІ ВІЙСЬКА

230618 4Війна. Сучасне юне покоління України вже знає про неї не лише із підручників та розповідей вчителів, які її пережили, а й з екранів телевізора. А дітям Донбасу війна вона нагадує про себе постійними обстрілами та великими жертвами. у цьому неоголошеному збройному конфлікті – 250 чоловік. А нам, дітям війни Другої світової, жахіття про неї часто повертаються у снах. Особливо напередодні дати, коли, власне, і було розв’язано одну із найкровопролитніших та наймасштабніших  - 22 червня 1941 року.

За розповідями моїх рідних та місцевих довгожителів, на початку червня 1941-го німецький літак-розвідник залетів аж на нашу територію. Підняті по тривозі радянські винищувачі намагалися посадити його на аеродромі в м.Бродах. Але він вимушений був приземлитися в районі сучасного лев’ятинського кладовища. Під час посадки у літака було пошкоджено шасі (передні колеса). У льотчика було вилучено фотоапарат. На плівці було зафіксовано ряд військових об’єктів і біля кордону, і на радянській території – аж до нашого міста. За наказом з Москви літак відремонтували в Бродах і пілот відлетів додому.

Читать далее

МАЙБУТНІ ПЕРШОКЛАСНИКИ – А ВЖЕ З ДИПЛОМАМИ!

230618 3Першими у Радивилівській об’єднаній громаді випускні  свята відзначили заклади дошкільної освіти

За останні роки склалася гарна традиція, що випускне свято організовують не лише учні дев’ятих-одинадцятих класів, але й маленькі дошкільнята – вчорашні малюки, а в майбутньому – першокласники. З цієї нагоди у дитячих навчальних закладах Радивилівської об’єднаної громади взяли за правило організовувати напрочуд яскраві та видовищні урочистості.

Читать далее

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ

230618 2У четвер, 14 червня, в міському Будинку культури зібралися ті, хто пов’язали свої долі з однією із найбільш благородних та найшановніших в суспільстві професій – службою у медицині.

Професія ця, до того ж, завжди вимагала високої самопожертви. Адже одягнути білий халат  - означає назавжди стати на сторожі людського життя. Бути напоготові навіть у вихідні та в позаробочий час мобілізовувати власні уміння й сили, аби вберегти чиєсь здоров’я від підступної хвороби, полегшувати чужі біль та страждання.

З нагоди урочистостей, організованих з нагоди свята, подяку медичним працівникам, вже традиційно, висловили представники влади - голови Радивилівської та Крупецької об’єднаних територіальних громад Микола Аракелович Карапетян, Віталій Володимирович Мошкун, голова районної ради Володимир Миколайович Кондик.

Читать далее

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІНФОРМ-ЦЕНТР «НОВЕ ЖИТТЯ»

230618 1Нещодавно у Радивилові відбулась святкова презентація з нагоди відкриття Інформаційного центру «Нове життя», що відтепер розташовується у салоні-магазині «Ефект». Українська компанія під такою ж назвою багато уваги приділяє мережевому маркетингу. Створена нова лінія високоякісної продукції під торговою маркою «Нове Життя». Вся продукція пройшла сертифікацію в Міністерстві охорони здоров'я України. В травні 2017 року компанія відкрила власне виробництво, яке отримало ISO 9001 і XASP 22000, що означає виробництво Європейського рівня. Сьогодні в асортименті компанії більше 200 найменувань високоякісних натуральних продуктів і товарів, які діляться на категорії: косметичні товари, БАДи та засоби по догляду за будинком.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них