• Home

червня 2018

27 червня 2018

МОНЕТИЗАЦІЯ ЯК ВОНА Є

270618 1

Не раз ми із тобою, шановний читачу, були свідками, коли людина пенсійного віку із прохальними нотками у голосі звертається до водія маршрутки: «А по пенсійному можна?». Коли можна, а коли й ні. У тролейбусі кондуктори, не зважаючи на сивину і зморшки, пристрасно допитують пасажирів на предмет пенсійного посвідчення. Хтось, дивлячись на таку ситуацію, каже: «Та дайте нам нормальну пенсію, й не треба буде безкоштовного проїзду». Інші, ті хто з тих чи інших причин майже не користуються громадським транспортом почувають себе ображеними, бо вони такою пільгою не користуються. І також «за» те, щоб до пенсії дораховували певну суму на проїзд.

Читать далее

24 червня 2018

З ДНЕМ МОЛОДІ!

240618 4Шановні юнаки та дівчата, а також усі, хто не поспішає старіти душею! 

Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом краси та завзяття – Днем молоді!

Є глибоко символічним те, що його ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та багата на ідеї молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому нашої громади та країни в цілому. Тож з нагоди цього гарного літнього свята бажаю Вам наснаги, гарної перспективи, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Зі свого боку запевняю, що органи влади і надалі докладатимуть максимум зусиль, аби наше молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні. Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. А тому - залишайтесь завжди молодими!

Міський голова М.А.Карапетян

 

ПРОГРАМА СВЯТА

Читать далее

ГРОМАДА В БЕЗПЕЦІ, ЯКЩО ДІЛЬНИЧНИЙ - НА СВОЄМУ МІСЦІ…

240618 2Жити для людей, володіти оперативною обстановкою на адміністративній дільниці, знати чим переймаються її мешканці – цього, найперше, вимагає професія сучасних українських «шерифів». У коловороті непростих завдань та турбот, є в календарному році день, коли й дільничний офіцер поліції робить невелику паузу: і тоді винагородою за його професіоналізм стає людська вдячність.

Читать далее

ВИЗНАЧЕНО НОВІ СТАВКИ ПОДАТКІВ

240618 1Під час роботи позачергової, 41-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у четвер, 14 червня, більшістю голосів депутати підтримали, зокрема, і проект рішення, що стосується встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Рішення набере чинності з 1 січня 2019 року.

Читать далее

23 червня 2018

…А 27 ЧЕРВНЯ МІСТО ЗАХОПИЛИ НІМЕЦЬКІ ВІЙСЬКА

230618 4Війна. Сучасне юне покоління України вже знає про неї не лише із підручників та розповідей вчителів, які її пережили, а й з екранів телевізора. А дітям Донбасу війна вона нагадує про себе постійними обстрілами та великими жертвами. у цьому неоголошеному збройному конфлікті – 250 чоловік. А нам, дітям війни Другої світової, жахіття про неї часто повертаються у снах. Особливо напередодні дати, коли, власне, і було розв’язано одну із найкровопролитніших та наймасштабніших  - 22 червня 1941 року.

За розповідями моїх рідних та місцевих довгожителів, на початку червня 1941-го німецький літак-розвідник залетів аж на нашу територію. Підняті по тривозі радянські винищувачі намагалися посадити його на аеродромі в м.Бродах. Але він вимушений був приземлитися в районі сучасного лев’ятинського кладовища. Під час посадки у літака було пошкоджено шасі (передні колеса). У льотчика було вилучено фотоапарат. На плівці було зафіксовано ряд військових об’єктів і біля кордону, і на радянській території – аж до нашого міста. За наказом з Москви літак відремонтували в Бродах і пілот відлетів додому.

Читать далее

МАЙБУТНІ ПЕРШОКЛАСНИКИ – А ВЖЕ З ДИПЛОМАМИ!

230618 3Першими у Радивилівській об’єднаній громаді випускні  свята відзначили заклади дошкільної освіти

За останні роки склалася гарна традиція, що випускне свято організовують не лише учні дев’ятих-одинадцятих класів, але й маленькі дошкільнята – вчорашні малюки, а в майбутньому – першокласники. З цієї нагоди у дитячих навчальних закладах Радивилівської об’єднаної громади взяли за правило організовувати напрочуд яскраві та видовищні урочистості.

Читать далее

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ

230618 2У четвер, 14 червня, в міському Будинку культури зібралися ті, хто пов’язали свої долі з однією із найбільш благородних та найшановніших в суспільстві професій – службою у медицині.

Професія ця, до того ж, завжди вимагала високої самопожертви. Адже одягнути білий халат  - означає назавжди стати на сторожі людського життя. Бути напоготові навіть у вихідні та в позаробочий час мобілізовувати власні уміння й сили, аби вберегти чиєсь здоров’я від підступної хвороби, полегшувати чужі біль та страждання.

З нагоди урочистостей, організованих з нагоди свята, подяку медичним працівникам, вже традиційно, висловили представники влади - голови Радивилівської та Крупецької об’єднаних територіальних громад Микола Аракелович Карапетян, Віталій Володимирович Мошкун, голова районної ради Володимир Миколайович Кондик.

Читать далее

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІНФОРМ-ЦЕНТР «НОВЕ ЖИТТЯ»

230618 1Нещодавно у Радивилові відбулась святкова презентація з нагоди відкриття Інформаційного центру «Нове життя», що відтепер розташовується у салоні-магазині «Ефект». Українська компанія під такою ж назвою багато уваги приділяє мережевому маркетингу. Створена нова лінія високоякісної продукції під торговою маркою «Нове Життя». Вся продукція пройшла сертифікацію в Міністерстві охорони здоров'я України. В травні 2017 року компанія відкрила власне виробництво, яке отримало ISO 9001 і XASP 22000, що означає виробництво Європейського рівня. Сьогодні в асортименті компанії більше 200 найменувань високоякісних натуральних продуктів і товарів, які діляться на категорії: косметичні товари, БАДи та засоби по догляду за будинком.

Читать далее

19 червня 2018

«ПОЛІЦІЯ МОРАЛІ» В ДИТСАДКУ: ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

190618 5«Звільнення у другому випадку за тією ж статтею може бути підставою для відкриття кримінального провадження щодо самої завідуючої, дії котрої можна розцінити, як зловживання службовим становищем» - коментує ситуацію, що склалася у бугаївському дитсадку «Дивосвіт» юрист Міністерства освіти та науки України.

Читать далее

«БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА РЕДАКЦІЇ «СУРМІВ»!

190618 4Поділившись своєю історією з усіма, я вже просто мушу вам відзвітувати, що відбувається зараз, і як. Про хід цієї справи, покищо, нічого нового сказати неможу, лише те, що ми знову подали до суду- за вже друге моє звільнення. Недарма нам в житті даються такі випробування, мабуть для того щоб зробити якісь висновки. Я особисто не жалію ні за що, ця неприємність відібрала у мене нещирих друзів, чим і полегшить мені життя. І подарувала хороших людей, завдяки яким я відчула приплив сил і вийшла аж на такий рівень захисту своїх прав. Ця справа ще не закінчена і, мабуть, ще швидко не скінчиться, проте я дякувати людям, які мене підтримують, не перестану. Першим, хто виклав мою історію на сторінці газети, є пан Володимир Мартинюк, за що я вам безмежно вдячна, без вашої підтримки я б не наважилась зробити це.

Читать далее