• Home

01 липня 2018

УЖЕ НЕ «ФІЛОПАТОР»… А – «ПТАШКА-ПТАШКІВНА»

010718 5Історія молодої виховательки, яку звільнили за фото у кyпaльнику, отримала продовження

Розповідь про молоду виховательку з Бугаївки і завідувача дитячого садочка «Дивосвіт», яка її двічі за сім місяців звільнила свою підлеглу з формулюванням “за амopaльну поведінку” через фото в кyпaльнику, стало одним із хітів інтернету – відеозапис сюжету про це подивилися мільйон разів тільки за перші чотири дні його появи в мережі. У виховательки з’явилася ціла група підтримки, їй пишуть незнайомі педагоги і публікують на знак підтримки свої фото з відпочинку, йдеться у вечірньому сюжеті ТСН від 25.06.2018 р.

Читать далее

«ПОЛІЦІЯ МОРАЛІ» В ДИТСАДКУ: ПАРАД-АЛЛЕ МАРАЗМУ !

010718 4Наша довідка.Майкл Омелянович Щур — комічний персонаж, вигаданий Романом Вінтонівим. За легендою Майкл Щур є кореспондентом телеканалу «УТ-Торонто» української діаспори Канади, який був відряджений до України перед парламентськими виборами 2012 року, щоб зробити інтерв'ю з українськими політиками. У своїй програмі «Чим живеш, Україно?» журналіст ставив прямолінійні й наївні запитання українським політикам. Загалом вийшло шість випусків цієї програми. Наприкінці 2014 року канал «Телебачення Торонто», через який поширюються усі відео Майкла Щура, здобув «Срібну кнопку» від сайту YouTube (англ. SilverPlayButtonYoutube), як канал, що має 100 тисяч підписників.

У телепередачі «Телебачення Торонто» від 17 червня 2018 року «Тимошенко, Трамп, розпуста: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #31» в сатирично-іронічному ключі було обіграно ситуацію, про яку ми вже кілька разів розповідали у нашому тижневику – незаконне звільнення виховательки дитсадка «Дивосвіт» у селі Бугаївка. Ми вирішили запропонувати увазі читачів роздруківку і цього сюжету. Створення належного настрою напередодні вихідних – гарантуємо!

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ – НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

010718 3У середу, 20 червня, начальник поліції Рівненщини Валерій Самчук представив особовому складу Радивилівського ВП нового керівника

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника призначено майора поліції Володимира Коркоша, який до нового призначення працював на посаді заступника начальника Дубровицького відділення поліції. Підполковник поліції Юрій Семеренко, який до цього керував поліцією Радивилова, тепер зайняв пост тимчасово виконуючого обов’язки начальника у Дубенському відділі поліції. 

Читать далее

СЕРЕД ЛІТА ВІДЗНАЧИЛИ ВЕСНЯНУ ПОРУ ЖИТТЯ

010718 2У неділю молодь Радивилівської об’єднаної громади привітали із чудовим святом юності й краси

Зважаючи, що саме лише слово «молодість» сконцентрувало в собі усі найкращі життєві характеристики - надії і сподівання, оптимізм та щасливі мрії, тому і її «професійне свято» юних та завзятих у Радивилові проходило з притаманною вишуканістю та різноманіттям заходів. Стартував недільний день міжобласним турніром із стрітболу, який проходив на спортивному майданчику Радивилівського НВК «школа№2-ліцей». На цій же локації згуртувалися усі, чиє хобі – спорт та активне дозвілля. Чий стратегічний вектор – здоровий спосіб життя. Юнаки з міцними м’язами тут демонстрували справжні атлетичні майстер-класи, видовищно змагаючись за першість у дисциплінах «Піднімання гирі» та двобоях з армрестлінгу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них