• Home

03 липня 2018

НЕМИРІВКА ЗАПРОШУЄ НА КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО!

У ПРОГРАМІ СВЯТА:030718 6

Читать далее

У ДОБРИЙ ЧАС, НАШІ ВИПУСКНИКИ!

030718 4Минулої суботи, 23 червня, в обох радивилівських навчально-виховних комплексах, а також загальноосвітніх закладах об'єднаної громади, відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам одинадцятих класів атестатів зрілості. І хоч цьогорічне свято прощання із школою проходило під парасольками, настрою літній дощ нікому не зіпсував.

За підсумками 2017-2018 навчального року, святкову стрічку «Випускник» одягнули 274 старшокласники нашої об’єднаної громади. З них 67 - учні одинадцятих класів. Найбільша їх кількість, уже традиційно, налічувалася у міських навчально-виховних комплексах. Цьогоріч навчання у одинадцятому класі завершила рівна кількість школярів – по 27 у обох міських НВК. Атестати про загальну середню освіту, зокрема, у Підзамчівській опорній школі одержуватимуть 6 учнів, у Дружбівській – 5, а у Немирівці всього 2.

Читать далее

РАДИВИЛІВ ЗНОВУ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ СУДДІ?

030718 3Трохи більш ніж через місяць закінчиться термін відрядження до Радивилівського районного суду судді Дмитра Мельника. Як наслідок, на Радивилівщині знову не стане жодного судді, який би розглядав справи.

У зв’язку із цим, Президента України, Вищу раду правосуддя та Вищу кваліфікаційну комісію суддів просять невідкладно вирішити питання щодо призначення суддів до судів у 4 районах Рівненської області. Якщо цього не зробити найближчим часом, то люди там можуть бути позбавлені можливості реалізувати своє конституційне право на судовий захист.

Читать далее

КОНСТИТУЦІЯ – НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ОБЕРІГ

030718 2Щорічно, 28 червня, Україна відзначає свято великої історичної ваги — прийняття Основного закону, який назавжди залишиться символом сильної держави, правовою основою, що забезпечує кожному свободу слова та віросповідання, можливість на самореалізацію.

Напередодні Дня Конституції України у Радивилівській міській раді відбулися тематичні урочистості. До працівників апарату міської ради, представників структурних підрозділів з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови В.М.Ісюк.

У своєму виступі, зокрема, він зазначив, що Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, стала гарантом незалежності і соборності України. Саме конституційні засади гарантують органам місцевого самоврядування відповідну законодавчу площину, аби продуктивно відстоювати інтереси кожного громадянина, зміцнювати добробут людей, повсякчас забезпечувати високий рівень життя всіх мешканців територіальної громади.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них