• Home

09 липня 2018

«РОЗПРАВОЮ» НАЗВАЛА ЗВІЛЬНЕННЯ ВИХОВАТЕЛЬКИ З РІВНЕНЩИНИ ЗА ФОТО У СОЦМЕРЕЖАХ МІНІСТР ОСВІТИ ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

090718 5На її думку, потрібно змінювати Трудовий кодекс, щоб подібне більше не повторилося…

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в ефірі "Сніданку з 1+1" прокоментувала ситуацію зі звільненням з роботи у дитсадку села Бугаївка Радивилівського району виховательки Віти Черешньовської. Нагадаємо, що завідувачка дитсадка Лариса Музика звільнила її за фото в купальнику у соцмережах.

Лілія Гриневич вважає, що звільняти виховательку за фото не мали права:  

Читать далее

ПІСЛЯ НЕАКУРАТНОЇ МАНІКЮРНИЦІ НЕБЕЗПЕЧНІ ВІЗЕРУНКИ «ДОМАЛЬОВУЄ»… ІНФЕКЦІЯ

090718 4«Наводити красу» на нігтях рук та ніг - не тільки модний тренд, а й один із обов’язкових пунктів у сучасному догляді за собою. Але, на жаль, не кожна з таких б’юті-процедур закінчується добре для самих клієнтів. Грибок, короста, стафілококова та ВІЛ-інфекції, вірусні гепатити — ось тільки неповний перелік того, що можна отримати, як малоприємний «бонус» до манікюру чи педикюру. Якщо, звісно, косметичні інструменти не продезінфікували та не простерилізували за усіма правилами. Як панянкам, які слідкують за своєю зовнішністю, не «підчепити» небезпечний вірус під час роботи з недобросовісним майстром, кореспондент «Сурмів» запитувала у лікаря з комунальної гігієни Радивилівського районного лабораторного відділення РОЛЦ Олександра Івановича Приступи:

Читать далее

ВСЕОДНО… НЕ ПОВЕРНУЛАСЯ!

090718 3А таки правду кажуть люди, що коли болить серце, можна випити ліків і біль мине. Але якщо болить душа, тоді дуже важко чимось зарадити. Світлана усе це відчула на собі. Останнім часом їй усе важче було вдавати щасливу жінку. Через силу вичавлюючи з себе посмішку. А на її роботі по-інакшому не можна. Вона - адміністратор престижного готелю, і посмішка тут - як візитна картка. Сама неодноразово повторювала це своїм колегам.

Читать далее

…І ВИРОСЛА РІПКА, «ЯК ДІДОВА ГОЛОВА»!

090718 2Не сидиться вдома малечі села Гаїв-Лев’ятинських: особливо, коли біля клубу організовують веселий відпочинок з цікавими розвагами, конкурсами.

Днями тут знову організували літні розваги для найменших: з ініціативи І.Г.Бурмай, завідуючої філіалом «Клуб с.Гаї-Лев’ятинські» КЗ «Радивилівський міський Будинок культури», тут відбулося літнє свято:

Читать далее

ПРОЩАВАЙ, GO CAMP

090718 1На початку червня у Підзамчівській ЗОШ I-III ступенів відбулося довгоочікуване відкриття літнього мовного табору Go Camp”Rainbow”. Місцеві учні з нетерпінням чекали цього дня, наче на свято. Табір був організований не лише з метою дати гарний старт довгоочікуваним літнім канікулам, а й створити мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них