• Home

11 липня 2018

ЛОВИЛАСЬ РИБКА: В КОГО ВЕЛИКА, В КОГО МЕНША

110718 4Відкритий турнір рибалок Радивилівського району проходив минулого тижня в с.Зарічне Козинської об’єднаної громади. Спортивна риболовля відбувалась відповідно до гуманного принципу «спіймав-відпустив», тож увесь улов, після відповідного зважування, учасники турніру тут же повертали у воду.

У четвер, 28 червня, на території Козинської об’єднаної громади відбувся перший відкритий чемпіонат з риболовлі під назвою "На гачку". Цей спортивно-оздоровчий захід організатори приурочили до Дня Конституції України і взяли за мету в такий спосіб пропагувати активний відпочинок серед мешканців Радивилівщини. В чемпіонаті взяли участь 13 команд, дві з яких представляли і Радивилівську об’єднану громаду.

Читать далее

СІЛЬСЬКІ ВУЛИЦІ ОСВІТЛЮЮТЬ

110718 3У старостинських округах Радивилівської об’єднаної громади впевненим темпом тривають роботи з проведення зовнішнього вуличного освітлення.

Чи не головною мотивацією сільських жителів згуртуватися довкола ідеї створення територіальних громад був шанс на вирішення цілковито безнадійної ситуації в тамтешній інфраструктурі. Адже за роки існуючого устрою, в тому числі й села Радивилівського району, так і не побачили ані відремонтованих доріг, ані освітлених вулиць. Ані бодай натяку на те, що сільська територія може стати привабливим та перспективним місцем, де молодь захотіла б пустити корені, працювати та розвиватися.

Читать далее

«ЛЕГКОЇ СЛУЖБИ!»

110718 2, - бажали радивилівським поліцейським у день їхнього професійного свята

З нагоди 3-ї річниці створення Нацполіції України у середу, 4 липня, у залі засідань Радивилівського відділення поліції відбулися урочисті збори. До особового складу з вітальним словом звернувся нещодавно призначений на посаду т.в.о. начальника Радивилівського відділення, майор поліції Володимир Миколайович Коркош. Головний поліцейський району наголосив, що, всі ті, хто одягнули поліцейську форму та погони, отримали зброю – обрали собі за професію вельми непросту справу. Бо покликання сучасного поліцейського не лише стояти на варті людського спокою та правопорядку, слідкувати за дотриманням законності на територіях обслуговування, а й повсякчас підвищувати рівень довіри населення до поліцейської служби. Яка із ще донедавна – карального органу, пройшовши шлях реформування, нині започаткувала якісно нові стандарти служіння людям.

Читать далее

ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПОЛІПШУВАТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

110718 1Серед усіх реформ, які відбуваються зараз в Україні, чільне місце займає децентралізація. Завдяки цьому більшою мірою увага акцентується на місцевих громадах, створенні та діяльності об’єднаних територіальних громад (ОТГ). У 2016 році виникла Радивилівська міська об’єднана територіальна громада, в яку, окрім Радивилова, входять сільські ради – Башарівка, Дружба, Немирівка, Підзамче. Своїм досвідом управління та розвитку ОТГ поділився Микола КАРАПЕТЯН – міський голова Радивилова.

- Розкажіть, будь ласка, про життя громади, яку очолюєте. Що змінилося з часу створення ОТГ?

– Перш за все, з’явилося додаткове фінансування для місцевого бюджету. Раніше більша частина податків скеровувалася в обласний та державний бюджет. Для місцевої громади нічого не залишалося. Хіба що кошти від єдиного податку та податку за оренду землі. Після утворення об’єднаної територіальної громади додалося потужне джерело фінансування бюджету ОТГ – податок на доходи фізичних осіб. Завдяки тому, що на території об’єднаної громади є сільськогосподарські підприємства, ми можемо суттєво поповнити нашу казну. В свою чергу, нові фінансові ресурси дають змогу почати вирішувати нагальні потреби у всіх сферах: освіта, охорона здоров’я, дошкільна освіта, інфраструктура. Вперше за багато років виникла можливість забезпечити всі потреби людей, які мешкають на території об’єднаної територіальної громади.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них