• Home

17 липня 2018

НОВА ТЕХНІКА ДЛЯ ШВЕЙНОЇ МАЙСТЕРНІ

170718 5При відділенні соціальної допомоги вдома Радивилівського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)  діє швейна майстерня, в якій  обслуговуються  громадяни соціально вразливих категорій, пенсіонери та інваліди міста та старостинських округів об’єднаної громади. Майстриня Галина Георгіївна Буданова, яка ось вже більше двадцяти років дарує поношеним речам «друге життя», цими днями мала привід для своєї маленької радості. За сприяння міської ради, у її робочому кабінеті з’явилася надійна помічниця - сучасна, високотехнологічна швейна машинка.

Читать далее

НА КРИЛАХ ПІСНІ, ПІД ВІЧНІ МОТИВИ КОХАННЯ

170718 4Є три речі, які визначають наскільки успішно складеться подальше майбутнє кожної людини. Визначили мудрі люди: треба, щоб пощастило з ким долю поєднати, від кого навчитися та в кого вдатися. Зважаючи, що усі ми – чиїсь доньки й сини, саме від родини залежить, наскільки міцними будуть мости власної совісті. Бо саме у батьківській хаті вчимося бачити світ у відтінках любові. Переймаємо від найрідніших ази людяності, співчуття до ближнього, поваги – до старшого покоління.

Сповна щасливими людьми, без перебільшення, можуть вважати себе трійко вже дорослих дітей Інни Геннадіївни та Віталія Миколайовича Бурмаїв із села Гаї-Левятинські Радивилівської об’єднаної громади. Адже вони не тільки виховали їх у кращих українських традиціях, а й назавжди прищепили вірну любов до пісні.

Читать далее

ДИТЯЧІ ТАЛАНТИ ДАРУЄМ ВАМ, ЗАХИСНИКИ!

170718 3Щойно лише на українському сході, разом із вторгненням російських найманців, розпочалась неоголошена війна, радивилівські діти й собі об’єдналися у своєрідну творчу «армію»: талантами й власною творчістю вони стимулюють мужніх та загартованих, тих, кому захищати наші кордони зі зброєю в руках.

Вже котре літо поспіль танцювальна команда Радивилівського міського будинку культури «SoulArt” під керівництвом хореографа-постановника Кароліни Ярославівни Паскаль, а також керівника гуртків Ольги Антонівни Шпес, тримають курс на Яворівський полігон Львівської області. Тут, на імпровізованій сцені просто неба талановиті діти виконують дуже важливу місію: захисникам, які живуть під диктовку військових законів, вони дарують свято. А це, як виявляється, для чоловіків в камуфляжі – справжня розкіш. Цього червня «соулартівці» знову «озброїлися» кращими сценічними номерами та побували з виїзними гастролями на Львівщині: у 184 навчальному центрі с. Старичі (Яворівський полігон) вони провели два чудові концерти. У новій програмі було підготовлено більш як два десятки номерів, пісенний репертуар на патріотичну тематику військовослужбовцям підготувала також завідуюча Башарівським клубом-філією Радивилівського міського будинку культури Мирослава Воронко.

Читать далее

ПОНАД 500 ЖУРНАЛІСТІВ ОБ’ЄДНАВ "ДОНБАС МЕДІА ФОРУМ - 2018"

170718 1Протягом двох днів, 6 та7 липня, у Харкові тривав 4-й "Донбас Медіа Форум", організований місцевими журналістами. Основна тема цьогорічного Форуму -"Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ". Ця знакова  медіа-подія зібрала більш 500 учасників з України та світу, серед яких були провідні медіа-експерти на представники національних та регіональних медіа. До участі у роботі медіа-форуму був запрошений і редактор тижневика «Сурми Радзивілів» Володимир Мартинюк.

Форум відкрився згадкою про українського журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який з червня 2017 року утримується в "МГБ ДНР" в Донецьку. Журналісти підписали лист-звернення до "Нормадської четвірки" з вимогою сприяти скорішому звільненню Асєєва із полону.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них