• Home

23 липня 2018

ДОЗРІЛА МАКОВА ПЛАНТАЦІЯ… БУЛИ Б ПИРОГИ?

230718 4Під час проведення профілактичної операції «МАК» поліцейські продовжують виявляти та знищувати посіви нарковмісних рослин. Так, всього лише за одну добу у шістьох районах області поліцейські знищили рекордну кількість нарковмісних рослин.

Найбільшу з початку року кількість маку, тисячу рослин,  виявив дільничний офіцер поліції Корецького відділення на присадибній ділянці 39-річної жительки села Устя.  На Млинівщині у селах Смордва та Тушебин поліцейські знищили 30 рослин конопель та 100 рослин маку. В Острозькому районі виявили 18 конопель на земельній ділянці 48-річної мешканки села Точевики, а на Радивилівщині знищили 400 рослин маку.

Читать далее

У П’ЯТНИЦЮ, 13-ГО…

230718 3в місті горів будинок

Пожежа сталася о 21:40 годині за адресою: І.Богуна, 49.

Прибувши на місце виклику, співробітники ДСНС встановили, що пожежа виникла на горищі житлового цегляного будинку, критого шифером по дерев’яній обрешітці. 

Читать далее

ДЕПУТАТИ - НЕ МАРНОВІРНІ. АЛЕ Й НЕ МАРНОТРАТНІ…

230718 2Так вже склалося, що саме 13 липня ( у п’ятницю!) відбувалась 31 позачергова сесія районної ради. З 34 районних депутатів на засідання з’явились дев’ятнадцять, що вистачило для правомочності зібрання. У порядок денний було включено 7 питань: Про депутатські запити; Про Програму підтримки Радивилівської районної газети «Прапор перемоги на 2018-2020 роки»; Про районну цільову соціальну  програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2020 роки; Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; Про звернення Радивилівської районної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту №7190 «Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус»; Про надання дозволу на розроблення схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування  використання та охорони земель на частину території Радивилівського району Рівненської області (Козинська сільська рада);   Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної  ділянки, яка передається  в  оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Крупецької  сільської ради.

…Вже перше питання планованого порядку денного перемістилося на другу сходинку після підтриманої більшістю пропозиції внести на його місце питання «Про депутатські запити». Власне, запит був один, від депутата В.Мінька, який його й озвучив.

Читать далее

ХАРКІВ ПРИФРОНТОВИЙ

180818 1Таке особисте враження склалося під час мого перебування у цьому місті на початку липня нинішнього року

У «першій столиці» України впродовж прожитих літ мені випало побувати всього лиш двічі. Вперше – у далекому 1975 році. Тоді, після служби в армії, прийшов працювати на комбінат хлібопродуктів електриком. Отримана до служби у львівському ТУ №33 професія «монтажник радіоапаратури» не зовсім відповідала тому, чим доводилося займатися на млинзаводі. Тож головний енергетик Анатолій Михайлович Злоба мав кого, неодруженого та молодого, відправити на двохмісячні курси підвищення кваліфікації. Саме у Харкові тоді діяв такий собі учкомбінат від Міністерства борошномельної промисловості, розташований на вулиці Чайковського

Читать далее
Китайские телефоны и все для них