• Home

24 липня 2018

У МІСЬКИХ ДЕПУТАТІВ З’ЯВЛЯТЬСЯ ПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ

240718 2, що не тільки підвищить статусність обранців, а й вдосконалить депутатські можливості щодо захисту інтересів виборців. Визначено, що добровольці з числа соціально-активного прошарку міста та старостинств об’єднаної громади, які зголосяться стати помічниками-консультантами, працюватимуть винятково на громадських засадах.

Відповідно до рекомендацій постійних профільних комісій Радивилівської міської ради, під час засідання чергової, 43-ї сесії, яка відбулась у четвер, 12 липня, депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з доволі таки чималого переліку питань порядку денного. Проголосували, зокрема, за зміни до міського бюджету на 2018-й рік: надходження на розвиток дитячо-юнацького спорту державної субвенції у сумі 500 тис.грн. у місцевий бюджет вже невдовзі дасть старт капітальному ремонту навчально-тренувального стадіону «Колос». Для цього, рішенням ради були внесені необхідні зміни у перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку.

Читать далее

ПІД КОЛЕСАМИ – ЖІНКА У ФОРМІ!

240718 1Таким небезпечним маневром вирішив скористатися сестрятинський водій, уникаючи відповідальності: допустима норма алкоголю у його крові перевищувала вісім (!) разів

На автодорозі Київ – Чоп поблизу села Бугаївка, Радивилівського району, співробітники патрульної поліції зупинили автомобіль “PEUGEOT Partner”. Водій, який перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння і відмовлявся надавати документи для перевірки,  раптово рушив з місця, спричинивши тілесні ушкодження поліцейській.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них