• Home

29 липня 2018

У РАЙОНІ ПРАЦЮВАТИМЕ СУДДЯ З ЛУГАНЩИНИ

290718 4Указом Президента України №212/2018 «Про тимчасове переведення суддів» відповідно до підпункту 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, статті 55, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 i пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів», пункту 11 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» переведено шляхом відрядження строком до одного року суддів. Серед них: Кремінського районного суду Луганської області ПАНЧУКА Миколу Валерійовича на роботу на посаді судді Радивилівського районного суду Рівненської області. Таким чином, мешканцям Радивилівщини вже не загрожує ризик бути позбавленими можливості реалізувати своє конституційне право на судовий захист. Це могло б трапитися, адже 8 серпня цього року закінчуються повноваження відрядженого сюди з Демидівського райсуду судді Мельника Дмитра Васильовича.

Читать далее

У ТВОРЧЕ НАМИСТО ВБРАЛОСЬ СЕЛО

290718 3Яскравий липневий день зібрав на зеленому вигоні в центрі села Гаї-Лев’ятинські чи не всіх його жителів: тут лилася музика і дзвеніли пісні, адже проходив творчий звіту клубу-філіалу під назвою «Село моє – частинка України». Свої сценічні таланти демонстрували як діти, так і їхні батьки!

Читать далее

ВІДКРИВАЮЧИ ЛЮДЯМ СВОЮ ПОЕТИЧНУ ДУШУ…

290718 2… і політичні хвилювання: «Як жаль, що у Верховній Раді  - ані жодного письменника… Тоді б Україну не віддавали так нещадно на поталу ворогам…» (Микола Тимчак)

Яскравою та вельми пам’ятною в мистецькому житті нашої громади подією ознаменувався дощовий початок цього тижня. На запрошення місцевої авторки, члена Національної спілки письменників України Галини Олександрівни Гнатюк, у понеділок, 23 липня, Радивилів відвідали видатні представники української літератури з покоління вісімдесятників - поет і художник, лауреат Шевченківської премії Анатолій Іванович Кичинський (м. Херсон), а також поет, художник, бард, різьбяр та іконописець Микола Михайлович Тимчак (м. Дубно).

Читать далее

ПОВІДОМТЕ ПРО НЕЛЕГАЛЬНІ РОБОЧІ МІСЦЯ!

290718 1З метою запобігання випадків використання роботодавцями незадекларованої праці, Радивилівська міська рада просить усіх небайдужих мешканців Радивилівської громади надавати електронні повідомлення про такі випадки через електронний кабінет посадових осіб міської ради на своїй офіційній сторінці за посиланням:radyvylivrada.gov.ua

Читать далее
Китайские телефоны и все для них