• Home

04 серпня 2018

ШАУРМА, «ГАРЯЧИЙ ПЕС» - СМАКОТА? БЛЮВОТНА!

040818 3«У Києві госпіталізували до лікарень вже понад 30 осіб з інфекційними отруєннями після вживання шаурми. Серед постраждалих є вагітні жінки».

Про це на своїй сторінці у Facebook інформує провідний інфекціоніст України Ольга Голубовська.

- За моєю інформацією, вже понад 30 осіб госпіталізували, хворі продовжують з'являтися. Серед них є вагітні жінки, – зазначила медик. Голубовська також додала, що клінічні показники захворювання схожі на сальмонельоз.

"Захворювання протікає досить важко, з температурою до 40 градусів, різкими болями в животі, блювотою. Пам'ятайте про те, що пізнє звернення до лікаря загрожує розвитком важких ускладнень - від різних шоків до тромбозу мезентеріальних судин і навіть сепсису", – зауважила інфекціоніст».

Це – в столиці. А як у нас із цим? Жителями містечка вже давно підмічено, що існує чималий прошарок сільського населення, який, власне, з’являється по базарних днях у Радивилові виключно задля посмакувати хот-догом(англ.. - гарячий пес) чи шаурмою. Звісно ж, під кілька чарочок дешевої безакцизної смаги(горілкою її назвати якось язик не повертається).

Читать далее

НАПЕРЕДОДНІ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО ВРОДИВСЯ ВЕЛИКИЙ МАРК!

040818 2У пологовому відділенні Радивилівської районної лікарні дивовижа, яка трапляється доволі таки нечасто: тут прийняли на світ малюка-богатиря!

Велике щастя, коли в родині народжується первісток. Коли ж цей первісток робить відомою свою маму уже з перших днів життя – це подія подвійної ваги. А саме з такою і з’явився на цей світ Марк: мирно посапуючи, він навіть не здогадується, навіщо біля його колиски – кореспондент.

…Про те, що носить в своїй утробі дитину, вагою як двомісячне немовля, породілля Валентина аж ніяк не сподівалася:

Читать далее

КОЛИ ВМІЄШ РОЗГЛЕДІТИ СВОЄ ЩАСТЯ

040818 1У народі є такий вислів – на роботу, як на свято. Саме ці слова безпосередньо стосувалися і Галини. Бо вона й справді кожного ранку збиралася на улюблену роботу, наче на яку урочистість. Там, у дитячому садочку, на неї чекали дітки, яким вона, наче турботлива мати, віддавала всю свою нерозтрачену любов і ласку. Вже більше ніж двадцять років Галина Сергіївна була улюбленою вихователькою для усіх діток. Завжди весела, лагідна, привітна. Навіть із найбільшим розбишакою вміла знайти спільну мову, і вгамувати любого капризуна. Вони усі були для неї такими рідними, що коли приходила пора проводжати їх до школи, то сліз прощання несила було й стримати. І кожного вихованця свого пам’ятала, скільки б років не минуло. Одним словом, вона і справді жила тільки своєю роботою.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них