• Home

17 серпня 2018

ДОРОГИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ

170818 4Питанням безпеки перевезення вантажів великоваговим транспортом по території Радивилівської ОТГ була присвячена нарада, яка відбулась у залі засідань міської ради 9 серпня 2018 року.

Участь у нараді, проведеній під головуванням міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна, взяли Мартинюк Василь Петрович, керівник Дубенської місцевої прокуратури; Мельник Анастасія Миколаївна, начальник Радивилівського відділення Дубенської місцевої прокуратури; Коркош Володимир Миколайович, в.о. начальника Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області; Коваленко Микола Васильович, начальник управління Укртрансбезпеки в Рівненській області; Павлюк Микола Михайлович, заступник директора ДП «Радивилівський КХП»; Чернявський Володимир Миколайович, директор ПП «Радивилівський елеватор».

Читать далее

ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПЛАТИ ЗА СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

170818 3У порядок денний позачергової, сорок четвертої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 9 серпня у залі засідань міської ради, було внесено наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у відділенні денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); Про Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи "Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр" Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади до депутатів Верховної Ради України, щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.

Читать далее

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ НЕПОВНОЛІТНІМИ

170818 2Всі знають, що після смерті особи, спадкоємці повинні звернутися до нотаріуса за місцем останнього проживання померлого та відкрити спадкову справу. Та що робити коли спадкоємцями є малолітні та неповнолітні діти, саме тоді й виникає багато запитань.

Відповідно до ч.4 ст. 1268 Цивільного кодексу України малолітня та неповнолітня особи вважаються такими, що прийняли спадщину. В даному випадку не важливо чи вони проживали на момент смерті зі спадкодавцем та чи було від їх імені подано заяву про відкриття спадщини до нотаріальної контори. Такі особи приймають спадщину автоматично та звернення до нотаріуса є необов’язковим.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них