• Home

12 вересня 2018

НА ТРАСІ КИЇВ-ЧОП ГОРІЛА "СКАНІЯ"

120918 2Це сталось поблизу села Михайлівка.

На місце виклику було направлено чергове відділення рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Радивилів. Вогнем було охоплено причіп вантажного автомобіля "Сканія", яка їхала з Львівщини.

Читать далее

УРОКИ СПРАВЖНЬОГО ГАРТУ

120918 1З історії розвитку фізичного виховання і спорту в міській середній школі №1

Протягом 145-літньої історії школи фізичному вихованню і спорту надавалась велика увага. В розкладі уроків однокласного народного училища, відкритого в Радзивилові у 1873 році, а вже з 1902 року двокласного народного училища з п’ятирічним строком навчання, була введена фізкультура, проводились різноманітні спортивні ігри. Серед обов’язкових предметів у «повшехній» школі за часів Другої Речі Посполитої була також фізкультура, спортивні заходи.

Учні школи, її випускники брали активну участь не тільки у суспільно-патріотичному, а і спортивному житті міста. Частина молодих містян була учасниками скаутської організації «Пласт», яка з’являється на Волині в 1922 році. У Радзивилові пластовий осередок виникає у 1924 році, з допомогою пластунів міста Броди та при активній участі лікаря Петра Шепченка і його дружини Зінаїди Михайлівни. Його учасниками були дочка Петра Шепченка Олена, Федір Бортник, мій батько Григорій та інші мешканці міста.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них