• Home

02 жовтня 2018

РАДИВИЛІВСЬКА ЗУСТРІЧ ІЗ «ЗОЛОТИМ ПИСЬМЕННИКОМ УКРАЇНИ»

021018 5…Перша творча невдача - і вона пообіцяла, що більше ніколи не писатиме. Була непохитною, довгі роки строго дотримуючи свого слова. Проте оголошений раніше протест було скасовано і життєві вітрила Світлани Талан різко взяли протилежний курс: за порадою чоловіка - до письменницьких обріїв. Така сміливість була дуже швидко винагороджена, бо вже невдовзі мистецтво писати Світлани Талан удостоїлось літературної корони. Ця відзнака підживила сміливість, допомогла автору-початківцю впевнитися у власних силах. З тих пір талановита жінка почала все майстерніше прокладати мости до сердець своїх сотень і тисяч шанувальників, випускаючи книгу за книгою.

В середу, 26 вересня, попри щільний графік, пані Світлана Талан зробила творчу зупинку і в Радивилові. Зустріч із «золотою» письменницею України, членом Національної спілки, лауреаткою всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» проходила при повному аншлазі у міській бібліотеці. У відвертій розмові одна із найпопулярніших письменниць сучасності змогла привідчинити двері у найпотаємніше - творчу робітню літератора, поділившись таїною народження своїх книг.

Читать далее

НА НИХ ЧЕКАЛИ МАЙЖЕ МІСЯЦЬ

021018 4: пакунки малюка прибули на Рівненщину

Їх розподілили по органах соцзахисту. Щоправда, "бебі-бокси" мали видавати породіллям ще від початку осені.Утім, через затримки з постачанням лише 24 вересня сотні коробок із дитячими речами першої потреби прибули й до Рівного. Їх вже розподілили по районах області.Докладніше про це розповідає начальник управління соцзахисту Рівненської ОДА Олексій Шамак:

- Більш як три сотні пакунків малюка розподілені по всіх районах і містах області. Їх доставлять у всі місцеві управління соцзахисту населення місцевих адміністрацій, міських рад.Наступного тижня вже буде партія, яку розподілять не по органах соцзахисту, а по родопомічних закладах, і породіллі матимуть можливість отримати їх зразу у пологових будинках.

Читать далее

ЛІЦЕЙ ШУКАВ СВОЮ «ГОРДІСТЬ»

021018 2Вже традиційно, цієї осені в Радивилівському професійному ліцеї відбулось свято із врученням відзнак кращим учням із предметів загальноосвітнього циклу під назвою «Гордість ліцею». На превелику радість, осінь цього року виявилась теж багатою і на врожай учнівських талантів.

Із привітальним словом до присутніх у актовій залі ліцею звернулися представники адміністрації та викладачі. Відбулось вручення відзнак за учнівські досягнення в різних номінаціях. Так, звання «Кращі з кращих» були удостоєні учні II та III курсів, які мають найвищий середній бал із загальноосвітніх предметів за 2017-2018 навчальний рік. Зазвичай, це скромні в повсякденному житті діти, в яких є свої захоплення та мрії. Вони з легкістю опановують улюблений предмет гуманітарного, природничого чи математичного циклу.

Читать далее

ТАК ЗАСПІВАЛИ, ЩО Й НАДАЛІ – «НАРОДНІ»!

021018 1У неділю, 23 вересня, на Гощанщині проходив Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту під назвою "Красносільські вітряки".

Серед інших яскравих і талановитих виконавців на сцені фестивалю виступив і Радивилівський народний ансамбль сучасної пісні «Лелія» (керівник Ірина Чорнобай), який діє при міському Будинку культури.

Жіночий вокальний колектив, якому вже з перших хвилин під силу зачарувати глядача красою виконання української пісні, зібрав пишний букет щирих та привітних оплесків і на Гощанській землі. Однак, метою поїздки стало не тільки доручення до пісенних традицій та популяризації української культури й фольклорної спадщини, а й бажання підтвердити звання "Народний" колективу «Лелія».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них