• Home

Strict Standards: Non-static method Calendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 50

Strict Standards: Non-static method Calendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 46

03 жовтня 2018

ПІДЛИПКИ: ТЕРИТОРІЯ МОТОДРАЙВУ

031018 3До знакових подій, які творять історію громади, по праву можна віднести і змагання з мотоциклетного кросу за кубок міського голови, що уже другий рік поспіль проходять у с.Підлипки Підзамчівського старостинського округу.

У неділю, 29 вересня, свято мотоциклетного кросу зібрало на радивилівській землі вдвічі більше, ніж торік, мужніх та сміливих. Людей, які знають присмак адреналіну і ціною щосекундного ризику готові боротися за успішний фініш, на місці проведення гонок поблизу Підлипків вітали піснею та духмяним короваєм. Прибули сюди імениті мотокросмени зі Львова, Рівного, Бродів, Галича, Бурштина, Червонограда, Острога, Києва, Бучача, Волині, Клеваня, Шепетівки, Берегова. Наймолодшому серед учасників щойно виповнилося п’ять, а найстаршому – п’ятдесят років.

Читать далее

ЗМАГАННЯ СТАЮТЬ ТРАДИЦІЙНИМИ

031018 2Команда лікарів Дніпра і Запоріжжя « Дніпро СІЧ» стала переможцем міжнародного футбольного турніру у Радивилові

Щорічний футбольний турнір серед лікарів віком 40+, які входять в Українську футбольну асоціацію медпрацівників(УФАМ), 29 вересня вже вдруге відбувся у нашому місті. Цього року змагання набули статусу міжнародних, участь у них взяли п’ять команд з України і одна з Республіки Білорусь. Формат турніру - 7х7 польових гравців, які паралельно, чотирма командами, грали на двох напівполях стадіону «Колос».

Читать далее

З ТУРБОТОЮ ПРОТИХ, ХТО В ЛІТАХ

031018 1Другий місяць осені розпочинається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

День, коли пошановують представників старшого покоління, у Радивилівській об’єднаній громаді це завжди добре та світле свято. Це не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей із сивиною на скронях та довгим трудовим шляхом за плечима. І ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами. Саме цього дня, у понеділок, у малій концертній залі міського Будинку культури відбулися урочистості.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них