• Home

06 жовтня 2018

НА ЧАСІ – ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНІ ТАРИФИ

061018 3Під час чергового засідання виконавчого комітету Радивилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна у четвер, 27 вересня, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. А також затвердили нові тарифи на послуги з перевезення й захоронення твердих та рідких побутових відходів, які надаються КП «Комунальник» Радивилівської міської ради. Питання набуло гострої необхідності, адже востаннє їх переглядали ще в лютому 2017 року.

Читать далее

КОЛИ В ТВОЄМУ СЕРЦІ - МУЗИКА

061018 2В перший жовтневий день жителів та гостей нашого міста об’єднала музика: у актовій школі Радивилівської дитячої школи мистецтв ім.Германа Жуковського вже традиційно відбувся святковий концерт.

Дивовижні орнаменти з мелодій слухачам дарували кращі вихованці школи: скрипалі, піаністи, бандуристи, баяністи та гітаристи - завдячуючи чуйному та професійному наставництву педагогів, вони вміло навчаються висловлювати свої мрії та емоції цією дивовижною мовою – мовою музики.

Читать далее

НЕ ГІРШЕ, НІЖ У САНАТОРІЇ!

061011118 1Кожного тижня у затишних стінах відділення з надання медичних послуг Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - нові відвідувачі. Щойно тут відбули реабілітацію ситненчани, як у процедурних кімнатах зайняли місця пенсіонери з Башарівки. Дивовижно, але всього десять днів, і люди старшого віку суттєво покращують своє здоров’я, втихомирюють хронічні недуги, що так негативно впливають на їх самопочуття. А ще кажуть, тут якимось дивовижним чином наче налагоджується і внутрішня рівновага. Коли людській душі – затишно…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них