• Home

08 жовтня 2018

ЩОБ КОЖНА СИРОТА ЗНАЙШЛА РОДИНУ!

081018 3Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято - День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт.
Усиновлення це, насправді, особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами як дитини, так і дорослого… Інколи здається, що здійснити цей крок - важко аж до неможливості. Тривала у часі тяганина з документами, а в додаток - внутрішні протиріччя, які, здається, ніколи не вичерпаються… Але усиновлення - це ще й любов назавжди!

Читать далее

ЗА КРАЩЕ «ВЕЛОСЕЛФІ» - ПРИЗИ!

081018 2На велосипеді цікаво не лише їздити, але і фотографуватися. Відтак, у рамках Європейського тижня мобільності, який тривав у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді, починаючи з п’ятниці, 21 вересня, серед користувачів соцмереж було оголошено конкурс: шукали найбільш креативне фото з велосипедом. Всі – від великих й до малих – впродовж тижня активно публікували свої найвдаліші кадри з велосипедом, подбавши, звичайно ж, і про широку підтримку друзів. Увесь цей час тривало активне голосування, а вже в четвер, 27 вересня, як і було анонсовано, настав час підбивати підсумки акції. З цієї нагоди у залі засідань міської ради організували «круглий стіл», де й відбулося урочисте нагородження переможців фотоконкурсу у соцмережах на тему «Я підтримую велорух у своєму місті».

Читать далее

НА СХІД ЗНОВУ ВИРУШИЛИ РАДИВИЛІВСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ

081018 1Впродовж двох місяців у складі зведеного загону правоохоронців Рівненщини, у рамках ротації, заступник начальника Радивилівського відділення поліції Сергій Юрковський, а також начальник групи швидкого реагування Сергій Мартинюк відповідатимуть за безпеку та громадський порядок у східних регіонах.

З розумінням, що це не просто обов’язок а відповідальний обов’язок, у п’ятницю, 28 вересня, на ротацію колег по службі проводжали усім особовим складом. З напутніми словами до колег звернувся начальник Радивилівського відділення, підполковник поліції Володимир Миколайович Коркош.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них