• Home

10 жовтня 2018

ЗВАЖАЮЧИ НА ПОТРЕБИ ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНИХ ХВОРИХ…

101018 2Позачергова, 47-ма сесія Радивилівської міської ради, яка відбулась в четвер, 4 жовтня, розпочалась із бюджетних коректив.

Проектом рішення передбачалося збільшення доходів загального фонду міського бюджету на суму три мільйони двісті двадцять дві тисячі гривень. Із них трохи більше, як два мільйони гривень - перевиконання власних доходів загального фонду за дев’ять місяців поточного року. Відтак, депутати одноголосно підтримали запропонований висновками постійної бюджетної комісії перелік видатків, який передбачає, що з місцевого бюджету спрямують кошти, зокрема, на придбання шин для Радивилівської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф. Трохи більше п’ятдесяти тисяч гривень виділено і районній лікарні - на забезпечення препаратами інсулінозалежних хворих, а також для проведення позачергового технічного огляду ліфтів медзакладу

Читать далее

ВЧИТЕЛЬ – ЦЕ ЦІЛЕ ЖИТТЯ, ПРИСВЯЧЕНЕ ШКОЛІ І УЧНЯМ

101018 1Жовтень, щедрий на барви осінні, багатий також на плоди, що їх дарує людині природа. Символічно, що саме в таку благодатну пору відзначають своє професійне свято ті, хто присвятили себе навчанню та вихованню підростаючого покоління. Адже вчительське слово, як і добірне зерно, здатне прорости добром, людяністю, вихованістю та порядністю.

У Радивилівській об’єднаній громаді плекають в дітях квітучий  сад знань, науки, мудрості понад шістсот працівників освіти. З них 406 – педагогічні працівники. Надзвичайно важлива місія покладена на кожного з них: розправити маленькі крила для лету, тривалістю в ціле життя.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них