• Home

12 жовтня 2018

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД: «ЗАДОВОЛЬНИТИ ЧАСТКОВО…»

121018 2«Вихователька з Рівненщини, звільнена за фото у соцмережах, виграла Апеляційний суд» - саме таким та подібними заголовками зарясніли друковані мас-медіа та сюжети телепередач наприкінці вересня. Редакція нашого тижневика днями знову зв’язалась з Вітою Черешньовською, яка нещодавно на той час отримала розгорнуту версію судового рішення, і люб’язно погодилась ознайомити нас з цим документом.

Обсяг газетної площі тижневика не дозволяє розмістити це рішення повністю, а тому ми вирішили ознайомити читачів лише з основними його моментами. Насамперед, хотілося б зауважити, що обласна судова інстанція розглядала апеляційні скарги саме Бугаївського дошкільного закладу «Дивосвіт», інтереси якого представляв Бернацський Олег Васильович, та представника Музики Лариси Василівни – Бернацького Павла Васильовича. Звернення ж виховательки дитсадка носило лише характер захисту своїх законних прав: залишити в силі рішення районного суду.

Читать далее

А ЗА СПИНОЮ ВІЙНА, ПЛЮС ТИСЯЧА ДВАДЦЯТЬ ОДИН ДЕНЬ ПОЛОНУ…

121018 1Про те, що Сашка Олійника визволили з полону бойовиків в Донецьку, я дізнався від директора Немирівської середньої школи Ірини Петрівни на святі першого дзвоника. Я вже давно мріяв зустрітись із Сашком, ще тоді, коли він був у полоні і вірив, що ця зустріч рано чи пізно відбудеться. Мені страшенно хотілося, щоби він повернувся живим і не пораненим, хоча ми були зовсім незнайомі. І ось радісна звістка: він вдома!

Перед поїздкою в його рідне село Батьків, де він мешкає разом зі своїми батьками, я пів ночі не спав. Питання, які хотів йому задати, роїлись в моїй голові. Мучили мене і не давали заснути. Сашко для мене – герой. Я бачив, що таке війна не лише із кінофільмів і книжок. Як журналіст і офіцер я рахував своїм обов’язком написати про цього солдата, який добровільно пішов захищати свою Батьківщину, нарис чи оповідання. Лише тоді я не знав як це відбудеться в дійсності, чи вдасться мені його розговорити, щоб не тільки розповісти правду його життя, але й щоб і читачам було цікаво читати.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них