• Home

16 жовтня 2018

ЕКСПЕРТИ ВИЗНАЧИЛИ НАЙБІЛЬШИХ МАРНОТРАТІВ СЕРЕД ОТГ

161018 3…Після того, як проаналізували бюджети об'єднаних громад кожної області за І півріччя цього року

Провівши оцінку з виконання окремих показників місцевих бюджетів більш, як шестиста ОТГ, беручи до уваги чисельність населення, власні доходи на одного мешканця, динаміку надходжень місцевих податків і зборів, рівень дотаційності бюджетів, а також питому вагу видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах громад, експерти з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International) днями оприлюднили аналіз відповідних показників у розрізі всіх 24-ох областей країни.

Читать далее

ЯБЛУЧНІ УРОКИ, ГОРІХОВІ ПЕРЕРВИ

161018 2У Радивилівському НВК «школа№2-ліцей» впродовж тижня відбувалась смачна акція: кожен день навчального тижня був присвячений якомусь із смачних дарів осені

- В такий спосіб наш загальноосвітній заклад долучився до участі у програмі"Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів",метою якої є популяризація здорового образу життя та  раціонального харчування, - прокоментувала перебіг вітамінного тижня в міській другій школі вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу Анна Салійчук. - Адже ми усі мріємо, щоб наші вихованці якомога менше хворіли. А такі цікаві проекти не тільки позитивно впливають на загальне самопочуття дітей, а й допомагають нам виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Вітамінно-фруктовий тиждень стартував з виноградного дня.

Читать далее

ДІЛИЛИСЬ СПОГАДАМИ. ВЧИТЕЛІ

161018 1До зустрічей випускників різних років наше містечко вже звикло. А віднедавна з’явилась ще одна чудова традиція – зустрічі колишніх педагогів.

Ось і цього року, 5 жовтня, відбулась чергова зустріч вчителів-ветеранів міської середньої школи №1, приурочена до Міжнародного Дня вчителя, професійного свята – Дня працівників освіти та наукових установ, а також до 145-річчя першої письмової згадки про школу. Зустріч була організована подружжям Грисюків – Ніною Федорівною і Анатолієм Івановичем. А допомагала у цій справі Наталія Данилівна Лудченко.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них