• Home

19 жовтня 2018

НА ОДНУ ДОБРУ СПРАВУ – БІЛЬШЕ!

191018 4У минулому номері тижневика ми розповідали нашим читачам про «Школу волонтерів», яку організували учні та педагоги Радивилівського ШНК «школа№2-ліцей». Школа в школі, де, крім вивчення основних предметів, навчають не менш важливим речам: бути небайдужим, милосердним, співчутливим. Юні волонтери, які приходять у команду активних й ініціативних, мають за мету донести до суспільства головний месседж - бути добротворцем актуально як в першому, так і у випускному класі. І навіть після того, як шкільні роки уже давно за твоїми плечима.

Читать далее

ЛИЦАРІ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

191018 3Будь, Україно, сильна, могутня,

                                                                  Будь нам на вічні віки.

                                                                  В мирі ласкава, грізна в бою,

                                                                  Всім нам добро принеси.

14 жовтня – знаменний день в історії України, що уособлює мужність, силу, честь, обов’язок. Ми безмежно вдячні і вклоняємося тим, хто боронив і боронить мир та волю нашої Батьківщини і ніколи не забудемо тих, хто своїм життям заплатив за наш спокій і мир. Дякуючи їм наша Україна сильна, незалежна, могутня.

Читать далее

КВЕСТ І НЕ ТІЛЬКИ …

191018 2Видатний український педагог В.О. Сухомлинський сказав: «Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багатогранне, приваблююче, інтелектуальне життя». Саме такого принципу і дотримуються викладачі Радивилівського професійного ліцею, пропонуючи своїм учням різноманітні методи навчання та цікаві форми пізнавальної діяльності.

Читать далее

ЗАХИСНИКІВ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ

191018 1Минулої п’ятниці, 12 жовтня, урочисті заходи на честь відзначення Дня захисника України та святковий концерт за участю художніх  колективів Радивилівської ОТГ пройшли у малому залі міського будинку культури (колишній кінотеатр).

З вітальними промовами до присутніх на торжестві звернулись міський голова Микола Аракелович Карапетян та районний військовий комісар Василь Анатолійович Мельничук. Найбільше теплих слів та щирих побажань здоров’я, мужності та стійкості було адресовано учасникам антитерористичної операції на сході України, які прибули на свято переважно у військовій камуфляжній формі, з бойовими відзнаками хоробрості на грудях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них