• Home

22 жовтня 2018

НАЙЕФЕКТНІШІ МОДНІ ТА ВЕСІЛЬНІ ЗАЧІСКИ ТВОРЯТЬ УКРАЇНКИ

221018 2Цей приємний нам факт тріумфально довела збірна команда кращих перукарів країни, серед яких - і радивилівчанка Ірина Гулійчук.

Блискучий виступ, віртуозне відчуття стилю та іміджу, а ще - епатажні шедеври з волосся. Усе це в підсумку і вивело українську збірну в лідери на паризькому Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва «OMCHAIRWORLD Paris OMC WORLD CUP – 2018», куди з’їхалися демонструвати висотні пілотажі у своїй професії учасники із близько 60-ти країн світу. Користувачі мереж уже коротко довідались про цей зоряний час нашої команди. Але ми спробували зазирнути трішки далі за лаштунки конкурсного змагання світового рівня, і поцікавилися безпосередньо у нашої землячки: які ж із зачісок настільки вразили парижан та суддів чемпіонату, що українські дівчата повезли додому найсолідніші із перемог?

Читать далее

МІСЦЕВІ ХУДОЖНИКИ ОРГАНІЗУВАЛИ ВИСТАВКУ

221018 1Починаючи з п’ятниці, у Радивилівському історичному музеї діє мистецька виставка, авторами якої є викладачі, учні та випускники художнього відділу школи мистецтв. Публічний огляд творчості місцевих майстрів пензля триватиме аж до 31 жовтня.

Стверджують, що образотворче мистецтво здатне через образи торкнутися найпотаємніших та найчутливіших глибин людської душі. Недарма ж в кожній картині уважний споглядач читає не лише задум автора, а й частково прив’язує її зміст до власних переживань. Саме цієї висоти у мистецтві малювання навчають досягати своїх вихованців викладачі художнього відділу Радивилівської школи мистецтв, який відкрився ще в 1983 році. Саме тоді заклад розпочав діяльність у приміщенні колишньої міської «другої» школи. Цьогорічна осінь у хронології художнього відділу - це ще один привід підсумувати чималий його творчий спадок. Бо стрілка часу заокруглила робочий період у ювілейне 35-річчя. Отож, дещо з його історії…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них