• Home

23 жовтня 2018

НА ОДНУ ДОБРУ СПРАВУ – БІЛЬШЕ!

231018 3У минулому номері тижневика ми розповідали нашим читачам про «Школу волонтерів», яку організували учні та педагоги Радивилівського ШНК «школа№2-ліцей». Школа в школі, де, крім вивчення основних предметів, навчають не менш важливим речам: бути небайдужим, милосердним, співчутливим. Юні волонтери, які приходять у команду активних й ініціативних, мають за мету донести до суспільства головний месседж - бути добротворцем актуально як в першому, так і у випускному класі. І навіть після того, як шкільні роки уже давно за твоїми плечима.

За кілька день до професійного свята усіх, чиє завдання – захищати Батьківщину, у цьому навчально-виховному комплексі було організовано доброчинну акцію «Допоможи бійцю». Усім, хто розуміє, що на нашій землі триває кровопролиття, у якім гартується українська правда, цілісність і незалежність, не довелось повторювати двічі. На потреби пораненим українським захисникам, які нині проходять реабілітацію у Львівському військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, учні за допомогою батьків зібрали не одне упакування необхідних для лікарняних буднів речей – засоби особистої гігієни, продукти харчування, солодощі. А ще – дитячі обереги із словами підтримки. Цілющіші за будь-які інші ліки патріотичні листи, які, а це добре відомо солдатам, сприяють під час лікарняних процедур. А на передові бережуть від ворожої кулі.

Читать далее

МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

    231018 2Громадські слухання «Про доцільність укладання договорів міжмуніципального співробітництва між Радивилівською міською , Крупецькою та Козинською сільськими радами у сфері надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів) за формою делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів та між Радивилівською міською та Крупецькою сільською радами Радивилівською у сфері надання соціальних послуг та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів» відбулись 10 жовтня 2018 року в сесійній залі адмінприміщення міської ради.

Читать далее

МОЇ РОКИ – МОЄ БАГАТСТВО

231018 1Під такою назвою пройшов святковий вечір-вогник у філіалі «Будинок культури Підзамче».

Саме в час, коли чарівна осінь порозвішувала на гілочках дукати золотого листя, ми відзначаємо особливе свято - День людей мудрого віку. Тематичний захід для сивочолих односельчан організували і в Підзамчому. Ведучі Валентина Мельничук та Світлана Атаденко привітали присутніх, які зібралися у залі клубу, зі святом. Висловили шану і повагу людям, які пройшли великий віковий і життєвий шлях, при цьому, самовіддано трудилися та примножували найголовніші із чеснот – віру, мудрість, порядність.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них