• Home

26 жовтня 2018

А В НЕМИРІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДТЕПЕР ЖИВУТЬ… ПАПЕРОЇДИ!

261018 4Ці казкові друзі дітвори покликані виховувати екологічну свідомість учнів, навчити їх берегти довкілля. Педагоги Немирівської школи взяли приклад із продуктивної ініціативи шкіл м.Хмельницького, де у минулому році було започатковано схожий проект під назвою «ЕкоЯ».
Тепер казкові створіння з картону, що оселилися у класних кімнатах школи, щоденно наповнюються макулатурою. Організатори акції хочуть навчити школярів бути еко-свідомими. До того ж, на сортування відходів у подальшому дасть змогу використати зібране для продажу як вторинну сировину.

Читать далее

ТАЄМНИЦІ ЛІСУ

261018 3У філії «Копанівського НВК «Загальноосвітня школа I-II ступенів - ЗДО» Підзамчівської загальноосвітньої школи I- III ступенів 19 жовтня пройшло свято осені.

Вихователь Гнатюк А.В., готуючись до свята, ставила собі за мету уточнити і закріпити знання дітей про осінні явища природи, рослинний і тваринний світ лісу, диких тварин; розвивати творчу ініціативу, фантазію, креативне мислення, пам'ять, увагу, дрібну моторику, вміння орієнтуватися на площині; формувати активність, бережливе ставлення до довкілля.

Читать далее

ЧЕРЕЗ ХУДОЖНЄ ПОЛОТНО – ДО ЛЮДСЬКОГО СЕРЦЯ

261018 2У четвер, 18 жовтня, центральна міська бібліотека гостинно відчинила двері тематичної арт-вітальні. Головними серед запрошених були люди непересічного хисту, які здатні виливати глибочінь внутрішнього світу на полотно.

Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось - кольорами. Наше місто також багате на талановитих людей, яких Господь нагородив непересічним хистом – змальовувати велич цього світу у картинах. Різнобарв’я осені, що, ніби художниця, дістала свої найкращі із фарб, аби розмальовувати землю в останні яскраві кольори, спонукало зібрати таких умільців на цікаву зустріч.

Читать далее

МІСТО «ДИМИТЬ»

261018 1: спалювання листя перетворилося на осінню катастрофу

Більшість господарів вперто ігнорують той небезпечний факт, що разом із димовими струменями такого багаття у повітря вивільняються діоксини. А це одні з найбільш отруйних для людини речовин, які провокують ракові захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, рівень смертності від забруднення повітря в Україні найвищий в світі і складає 120 смертей на 100 тисяч населення.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них