• Home

29 жовтня 2018

БО КЕРМУВАВ «ВАГОНОМ НА КОЛЕСАХ»

2910 18 4Майже тисячу євро водій сплатить за проїзд трасою на Рівненщині

Читать далее

НЕ ЗА ГОРАМИ – ЗИМА

291018 3А тому кожна хвилина останніх погідних днів осені працівниками бригади з благоустрою Радивилівської міської ради використовуються з максимальною користю: треба встигнути підготувати місто до холодів та морозів.

Список виконаних завдань – чималий: уже прибрано центральну площу, впорядковано до зимівлі фонтан, зібрано листя з паркових алей. Осінь додала роботи чи не на кожній вулиці: підмітали та загрібали, зокрема, на Парковій, Кременецькій, Грушевського. Вивезли сміття з міського кладовища. Особливу увагу було зосереджено і на безпеку перехожих: де це було необхідно, провели санітарну очистку зелених насаджень. Сухе гілля, яке за сильних поривів вітру могло призвести до аварійних ситуацій на пішохідних тротуарах чи проїжджій частині – зрізали, застосовуючи нещодавно придбану міською радою спецтехніку для висотних робіт.

Читать далее

РОЗДИВЛЯЛИСЬ КРАСУ В ЗВИЧНОМУ

291018 2Осінь… Яскрава, пофарбована різнобарвним листям та легким смутком природа. Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди.

І саме такою побачили її третьокласники, милуючись годиною природи «Фарби осені». Гармонія осінніх барв і звуків звучала у декламуванні Ірою Залізняк, Ангеліною Дудкін, Вікою Вахнер, Маргаритою Малюсейко, Іриною Шевчук віршів про осінь. Свої відчуття і враження від осінньої природи учні розкривали, споглядаючи репродукції картин С.Ф.Шишка «Осінь», І.І.Левітана «Золота осінь».

Читать далее

ЯК НЕМИРІВЧАНИ ЯРМАРКУВАЛИ

291018 1Осінь - пора ярмаркувати. В зв’язку із цим, весело і гомінливо було цими днями на подвір'ї Немирівської ЗОШ. Адже там відбувся осінній благодійний ярмарок.
Дійство було проведено за усіма українськими народними традиціями: ярмаркували і господар, і господиня, і уся "Гарбузова родина", цигани та коза, з жартами та розвагами. А яких тільки страв не було на ярмарку! І пироги, і юшка з борщем, сало та голубці, вареники та деруни, паляниці з маком та картопляники, цибуля та часник, яблука та груші...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них