• Home

01 грудня 2018

ВБИВ МАТІР МОЛОТОМ!

011218 4Бо психічно неврівноважений?..

Чоловіка, який молотом вбив власну матір, хочуть відправити лікуватись. Прокуратура вважає, що зловмисник є психічно хворим і йому не місце у в’язниці.

Як повідомляють у прокуратурі Рівненщини, жорстоке вбивство трапилось ще у вересні цього року у Радивилівському районі. Тоді 43-річний син вбив власну 64-річну матір.

Читать далее

ПОЧУТИ І ВРАХУВАТИ ДУМКУ ДИТИНИ

011218 323-24 листопада у Рівному відбулося засідання перших установчих зборів Національної дитячої ради в Рівненській області. Радивилівську ОТГ представляли: Дарина Порученко – лідер учнівського самоврядування Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей» та педагог-наставник Марія Миколаївна Чоловічок.

Читать далее

ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ, ОСОБЛИВА Й ДУША

011218 2Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, як ніхто інший, вміють взяти верх над труднощами. Нерідко роблять це з усмішкою, проявляючи, при цьому, виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Життєвий устрій, зокрема, і Радивилівської об’єднаної територіальної громади доводить: люди з обмеженими можливостями не тільки активні, ініціативні, долучаються до всіх соціально-важливих процесів свого міста чи села, а й напрочуд творчі й талановиті. Вони стають відмінними фахівцями у різних сферах мистецтва, і своїми досягненнями здатні викликати захоплення та неабияку повагу. Вони не вимагають до себе жалю, тому що давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Тим, у чиє життя втрутилась хвороба, залишивши важкі наслідки, не потрібне щось особливе. Лише елементарні речі – можливість щасливо жити серед людей, розвиватися і відчувати себе потрібними.  Адже ми всі рівні перед законом і перед Богом. Особливі потреби, все ж, залишають можливість на власному прикладі демонструвати диво. І навіть коли на його реалізацію здоров’я виділяє зовсім мізерні резерви, такі люди сміливо кидають виклик долі.

Читать далее

ЗНАЙОМТЕСЯ – МИ АКТОРИ!

011218 1Театр – це казка,театр – це диво, там оживає казка,

а з нею весь щасливий світ добра

З 19 по 23 листопада у першокласників Підзамчівської ЗОШ I-IIIступенів проходив тематичний тиждень «Театр». Діти в ігровій формі ознайомилися з історією виникнення театру, дізналися, які є театри, розширили свої знання про специфіку театральних професій (актора, режисера, декоратора, костюмера,гримера), відгадували театральні загадки, брали активну участь у сюжетно-рольових іграх («Ми актори», «Щасливий квиток»).

Читать далее
Китайские телефоны и все для них