• Home

02 грудня 2018

РАДИВИЛІВСЬКІ ГІМНАЗИСТИ ПОБУВАЛИ У СТРАСБУРЗІ

021218 2Та долучились до Світового форуму демократії – 2018, який проходив там з 19 по 22 листопада

Для нас, членів команди «Радодрайв», ще досі в пам’яті минулорічний тижневий збір під Києвом. Тоді команда вийшла у фінал проекту «Відкривай Україну!» за відмінно зреалізований спільно з громадою проект. Співпраця школярів з органами місцевого самоврядування, особиста підтримка учнівського проекту міським головою Карапетяном М.А., директором закладу Фаєвською А.В., була високо оцінена на всеукраїнському рівні. Даний проект дав поштовх для участі в інших заходах, зокрема – десятому Міжнародному фестивалі «Дитятко». І знову перемога наша!

Читать далее

НЕ СТАРІЛИ ДУШЕЮ ВЕТЕРАНИ…

021218 1На початку 70-х років минулого століття в нашому місті було створено народний хор ветеранів: учасників Другої Світової війни, вчителів, лікарів, працівників установ та організацій.

Репетиції відбувались в районному будинку культури. В 1975 році хором почав керувати молодий методист Леонід Володимирович Лісковий, 1949 року народження. Він проявив себе професійно вмілим організатором, безмежно закоханим в пісню, народний гуртовий спів. Багато працював над собою, робив обробки пісень для хору, ансамблів, любив співати і сам, віртуозно володів мистецтвом гри на баяні.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них