• Home

04 грудня 2018

«ДИВОСВІТ» ТА Й ГОДІ: «ТЯГАННЯ КОТА ЗА ХВОСТА» ТРИВАЄ…

041218 4Як ми повідомляли раніше, 28 листопада відбулось чергове засідання районного суду у справі щодо поновлення на роботі виховательки Бугаївського дитсадка Віти Черешньовської. З поважних причин( здійснювалась верстка номера) на засіданні суду не вдалося побувати працівникам редакції. Тому ми вирішили оприлюднити на сторінках тижневика інтернет-повідомлення від заявниці, отримавши від неї попередню згоду:
«Віта Черешньовська

''І смішно і грішно'' як кажуть.
Сьогодні відбувся ще один суд, він тривав майже 4 год. Всі втомлені і виснажені. Голова тріщить. Тому, що пан Бернадський (який на суд з'явився як
завжди сам, не було і сьогодні Музики Л. В.) підготував нам знову сюрприз по відкладенню справи, як думаєте який?...

Читать далее

В ХОЛОДНУ ШКОЛУ ПОВЕРНУТЬ ТЕПЛО

041218 3У той час, коли інші школярі громади наполегливо торують стежки країною знань, немирівські учні – на вимушених канікулах. Одна із найбільш «холодних» шкіл об’єднаної громади взяла перерву у роботі. Впродовж трьох тижнів у закладі триває капітальна заміна внутрішньої системи опалення.

Проблеми неналежного температурного режиму у навчальному закладі, які напівпаралізували навчальний процес у Немирівці, існують стільки ж, як і, власне, сама школа. Тільки-но гіршали погодні умови за вікнами, нестерпний холод просочувався і всередину класів й коридорів. Мерзли учні, мерзли й вчителі. Ось як прокоментувала цю ситуацію начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірина Миколаївна Ковалевська:

Читать далее

У РАДИВИЛОВІ ОРГАНІЗОВАНО БЕЗКОШТОВНИЙ АНГЛОМОВНИЙ КЛУБ

041218 2Його модератор та викладач - волонтер Корпусу Миру Тоні Фен із США. Прибув у нашу громаду на початку листопада, одразу після складання присяги в м.Києві. Два роки Тоні Фен житиме й працюватиме пліч-о-пліч з радивилівцями, впроваджуючи іноземний досвід успішного розвитку молодіжного середовища. За час свого перебування тут амбітний іноземець планує створити, зокрема, сучасну платформу для якісного спілкування креативних та ініціативних, мотивувати тинейджерів до волонтерства і здорового способу життя. А також дати старт хоча б кільком англомовним клубам та клубам за інтересами.

Щоб більш чітко та якісно сформулювати власну волонтерську концепцію, Тоні Фену знадобилося всього кілька тижнів. Цей час було розподілено на відвідування загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаної громади та закладів гурткової роботи. Волонтер доволі швидко ознайомився із головними вподобаннями та палітрою захоплень тутешньої молоді.

Читать далее

МЕРЕХТИТЬ СВІЧА ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКОЇ

041218 1Українці пережили три штучно створені голодомори. Найжорстокіший – у 1932-33 роках. Скільки селян прийняли мученицьку смерть у ті голодні місяці, достеменно невідомо й тепер. Підрахунки щодо числа жертв тих трагічних подій варіюються від чотирьох й аж до семи мільйонів...

1932 рік… Тридцять… чорний рік… За жменю зерна переслідували й одразу судили. З голоду пухли і вмирали діти, чоловіки й жінки працездатного віку, часто-густо вмирали цілими родинами. Смерть косила селян щодня, щогодини. Часто, виснажені люди втрачали розум, доходило навіть до канібалізму. Померлих, а часто ще й живих, звозили, скидали у ями і закопували. Дітей, які залишалися сиротами, віддавали у притулки, відтак назавжди втрачався зв’язок з родом. Здавалося, що це страхіття не закінчиться ніколи…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них