• Home

10 грудня 2018

МЕДИЧНОМУ ВІДДІЛЕННЮ ПРИДБАЮТЬ НОВИЙ ТРЕНАЖЕР

101218 6У близькій перспективі – впровадити грязелікування

Щороку, у Міжнародний день людей з інвалідністю, радивилівська громада, як і уся світова спільнота, ще раз переосмислює: що зроблено на підтримку громадян, на чиї життя сумну тінь поклав невиліковний діагноз.

Люди з особливими потребами – це не просто вразлива соціальна категорія. Це, часто, сповнені драматизму долі, окремі життєві трагедії, нездійсненні надії й сподівання. Тому цей день як нагадування про обов’язок перед тими серед нас, хто через обмежені фізичні можливості щодня потребує особливого захисту та підтримки. Аби більш чітко визначити спектр проблем людей з інвалідністю та в подальшому консолідувати зусилля задля їх ефективного вирішення, в понеділок, 3 грудня, у відділенні з надання медичних послуг Радивилівського територіального центру соціального обслуговування відбулося засідання «круглого столу».

Читать далее

ХТО КРАЩИЙ, З’ЯСОВУВАЛИ ВЧИТЕЛІ

101218 5На базі Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» проходив зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я».

Помірятися знаннями та професійною майстерністю у наше місто прибули дві учасниці з Острозького району, у конкурсі взяла участь також вчитель Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» О.Гревцева. Переможця буде визначено за підсумками дводенних завдань: за цей час претенденти на почесне звання мають по-максимуму проявити оригінальність, практичну спрямованість, педагогічні ідей і новації у викладанні предмету.

Читать далее

ДОКИ НЕБАЙДУЖІ, ДОТИ ЛЮДИ

101218 4З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю члени гуртка "Школи волонтерів" Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» відвідали Мирогощанський будинок-інтернат.

Аби реалізувати черговий благодійний задум, у останні дні листопада у школі було оголошено доброчинну акцію: наші учні та їх родини вкотре довели - прагнення творити добрі справи неабияк об’єднує і дає змогу зробити чиєсь непросте сьогодення трішечки кращим та щасливішим. До збору речей, які так необхідні у непростих буднях людей з інвалідністю, долучився кожен клас. Учні приносили хто й що міг – від одягу й продуктів харчування до засобів особистої гігієни.

Читать далее

ВІДВІДАЛИ З ДОБРОЧИННОЮ МІСІЄЮ

101218 3Тридцять продовольчих наборів було розвезено за адресами мешканців громади, які мають важкі проблеми зі здоров’ям, та, як наслідок – пожиттєву інвалідність.

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване, передусім, на посилення уваги до проблем громадян з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Читать далее

ЧАСТУЙТЕСЯ! ЦЕ – ЗА БАБУСИНИМ РЕЦЕПТОМ!

101218 2Українська кухня - така ж культурна спадщина українського народу, як і мова, література, мистецтво. Це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати.
У четвертому класі Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів один шкільний день відбувся по-особливому пам’ятно і… смачно! Класний керівник Р. М. Довжик ознайомила учнів з історією української кухні, провівши з учнями захід, темою якого стали «Бабусині рецепти». До нього діти готувалися заздалегідь. Записували старовинні рецепти від своїх бабусь. Зокрема, Тарас Лехкобит поділився рецептом українського борщу від бабусі М.О. Дубової, а смачними варениками з сиром від мами - Артем Бондар. Школярі занотовували не лише старовинні рецепти, а й сучасні.

Читать далее

ВАШУ СІМ’Ю БАЖАЮТЬ ПРИВІТАТИ…

101218 1Знайшла перших прихильників незвичайна дотепер послуга, ініційована Міністерством юстиції України у сфері державної реєстрації. Усім, хто давав клятву подружньої вірності, пропонують ввести нову сімейну традицію і урочисто відзначати весільні річниці.

День шлюбу назавжди залишатиметься особливою подією в житті кожного. І щоб важливість цієї прекрасної миті не стерлась під натиском буденної рутини, в Мін’юсті пропонують повертатися на точку відліку, з якої, власне, усе й починалось. Тобто – у відділи державної реєстрації актів цивільного стану населення. Саме тут відзначення весільних річниць та ювілеїв подружнього життя пропонують зробити урочистими, веселими і незабутніми.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них