• Home

11 грудня 2018

А НАШОГО ПОЛКУ – ПРИБУВАЄ!

111218 3Вирішив використати саме цей термін з армійського лексикону, хоча у наших краях військовий стан і не оголошено. Власне, маю на увазі не людей у камуфляжній формі, а наших передплатників.

Саме вас, хай і не надто помітно, проте постійно більшає. Про це отримуємо інформацію на початку кожного календарного місяця, вносячи відповідні корективи у замовлення для рівненської друкарні. Все краще продаються свіжі тиражі і в роздрібній торгівлі. А це не може не тішити – наша повсякденна праця, пов’язана з пошуком та підготовкою оперативної та цікавої інформації, знаходить вдумливого, соціально активного читача.

Читать далее

НА ПОТРЕБИ СТАРОСТИНСТВА - СУЧАСНА ОРГТЕХНІКА

111218 2У Радивилівській ОТГ продовжують модернізувати матеріально-технічну базу у адміністративних осередках старостинських округів. Днями новітнє комп’ютерне обладнання було доставлене, зокрема, і у Немирівку. Його функціональність та прогресивні характеристики найпершою матиме змогу оцінити діловод Коломієць Руслана Володимирівна.

Читать далее

ДРУЖБІВСЬКИЙ КЛУБ - З НОВОЮ МУЗАПАРАТУРОЮ

111218 1У п’ятницю, 30 листопада, старостинство особисто відвідав голова об’єднаної громади М.А.Карапетян та передав завідувачці клубу С.Досмамедовій сучасну аудіотехніку. Такі ж комплекти звукового обладнання придбали Радивилівському НВК «школі№1-гімназії» та клубу с.Гаї-Лев’ятинські.

У Дружбі ніколи не переставала вирувати творчість. Щоб життя односельчан було цікавим та насиченим, тут діють художні колективи, проводяться різноманітні свята, концерти, дискотеки. Культурною родзинкою села стали новорічні вогники, а також тематичні зустрічі, в яких беруть участь не лише діти, а й люди старшого віку. Оскільки для організації дозвілля у сільському клубі використовували застаріле обладнання, і апаратура часто давала збій в роботі, дружбівські аматори сцени уже давно мріяли про якісний звуковий супровід під час своїх виступів. Тож для того, аби талановита молодь старостинства й надалі тішила односельців змістовними та яскравими концертами, в дружбівському клубі гостро постала необхідність оновлення аудіотехніки. Її вдалося вирішити аж тепер, коли Дружба увійшла до складу об’єднаної громади.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них