• Home

17 грудня 2018

ПОЧІМ СВІЧЕЧКИ У «ПРАПОРІ»?..

171218 5Про який «Прапор» йдеться, спитаєте? Так про той самий, котрий «…перемоги». А при чім тут, скажете, свічечки? Їх же у церквах продають. Отак і ми «зробили великі очі», коли один з відвідувачів редакції «Сурмів» розповів просто таки шокуючу історію. З його слів, у його присутності, т.в.о. редактора районної комунальної(!!!) газети запропонувала замовнику некрологу, так би мовити, додаткову послугу – свічечку. Не парафінову чи воскову, як у церкві. А манюсіньку, надруковану в куточку некрологу. Ніби й недорого – всього за десять гривень. Хоча, якщо подумати, за десятку в будь-якому храмі можна придбати свічку гей-гей якої величини. Не хотілося б займатися моралізаторством: гріх заробляти на людському горі. Зауважу лише, що в нашому тижневику, з першого його номера, регулярно й безкоштовно публікуються співчуття з приводу смерті жителів міста, а віднедавна – і всієї об’єднаної громади.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКІ ПОМІЧНИКИ СВЯТОГО ЧУДОТВОРЦЯ

171218 4Лише звільнившись від байдужості, можна впустити у своє серце вище диво. І навіть стати безпосереднім його автором. Якщо тільки не зачерствіли людяність й співчуття, і безкорисливе бажання допомогти тому, хто опинився в біді. Наскільки це реально - власноруч розфарбувати складні життєві обставини у кольори щастя, на своєму прикладі продемонстрували ініціативні жительки нашого містечка. Звичайні жінки, чиїсь дружини й мами, знайшли час, щоб організувати масштабну благодійну акцію на підтримку знедолених та малозабезпечених сімей Радивилівської об’єднаної громади. І приурочили доброчинну ініціативу до одного із найочікуваніших свят у грудні – приходу Святого Миколая Чудотворця.

Читать далее

ХТО З ОДНОКЛАСНИКІВ СПРАВЖНІЙ ДЖЕНТЛЬМЕН?

171218 3У Дружбівському старостинстві визначали під час загальношкільного шоу

День Збройних Сил України сьогодні – це, насамперед, почесне свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. З нагоди цього свята в Дружбівській школі було проведено цікаву та видовищну конкурсну програму під назвою "Джентльмен-шоу". На початку заходу дівчата привітали представників сильної статі із святом. Поки ті ще за шкільною партою, побажали їм гарних оцінок, щастя, здоров’я, творчих досягнень.

Читать далее

ОРИГІНАЛЬНО – ПРО ЗАПОВІДІ УСПІШНОГО ФІНАНСОВОГО ДИРЕКТОРА

171218 2Радивилівська старшокласниця отримала визнання на престижному конкурсі учнівських есе

В Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Акули фінансів бізнесу». Захід було організовано за ініціативи кафедри корпоративних фінансів і контролінгу та за підтримки глобального лідера фінансового консалтингу та аудиту компанії KPMG. 
Конкурс проходив у два етапи. Для участі були запрошені учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл з різних куточків країни. За результатами оцінювання журі відібрало всього 15 найкращих учнівських есе з більш як півтори сотні презентованих. Однією з фіналісток конкурсу стала і учениця Радивилівського НВК "Школа№1-гімназія" Марта Пилипчук.

Читать далее

ДО ЗДОРОВ’Я ЛЮДСЬКОГО – МІСТОК НАДІЙНИЙ

171218 1Про стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Радивилівської міської ради більшість вдячних відвідувачів відгукуються не інакше, як «наш санаторій». І в цьому є резонна паралель. Адже спектр медичної реабілітації, який можна отримати тут, мало чим відрізняється від послуг сучасних оздоровчих центрів.

На тлі економічного зубожіння населення стаціонарне відділення в Радивилові зберегло ще одну, неймовірно важливу та соціально-значущу перевагу над іншими оздоровницями. Адже обслуговує громадян з інвалідністю від 18 років, а також жителів громади пенсійного віку, на цілком безоплатній основі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них