• Home

18 грудня 2018

ПРАЦЮЮЧИ ЗАДЛЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА РОЗКВІТУ ГРОМАДИ

181218 3Щирі слова побажань, квіти й піднесений настрій... Усе це гармонійно доповнило перше пленарне засідання чергової, 51-ї сесії міської ради, яка проходила у п’ятницю, 7 грудня, в актовій залі Радивилівської школи мистецтв. Тут відбулись також урочистості та концерт з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів, членів виконавчого комітету, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію об’єднаної територіальної громади. Перед початком голосування слово мав О.Ф.Ковальчук, заступник командуючого оперативного командування «Захід» м.Рівне, який виконав почесну місію - привітав з професійним святом усіх, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства і відповідальний за благополуччя людей, стоїть на захисті їх інтересів.

Читать далее

ЕФЕКТИВНІШЕ ГОСПОДАРЮВАТИ У ПАРТНЕРСТВІ

181218 2У червні цього року Радивилівська ОТГ ініціювала діалог з сусідами – Крупецькою та Козинською об’єднаними територіальними громадами. Точками перетину спільних інтересів стало соціальне обслуговування вразливих верств населення, а також охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Як підсумок, у понеділок, 10 грудня, в залі засідань міської ради зібралися голови усіх трьох об’єднаних громад району – М.А.Карапетян, Ю.А.Костюк, В.В.Мошкун, аби поставити підписи під договором про подальше співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань.

Читать далее

НЕ СТРІЛЯЙТЕ В БІЛИХ ЛЕБЕДІВ!

181218 1Краще допоможіть їм пережити важку зимову пору

Був у вісімдесяті роки такий радянський фільм «Не стріляйте білих лебедів» за романом Бориса Васильєва. Про доброту людську і жорстокість людську. Про лебедині почуття. Є лірична пісня під такою ж назвою в Михайла Шуфутинського. І є п’ятеро лебедів, що облюбували міський ставок поруч з залізницею…

Про них редакцію повідомив читач нашого тижневика, як він відрекомендувався, Михайло Мартинюк. І попрохав через газету звернутися за допомогою цим благородним птахам до жителів прилеглих будинків, всіх небайдужих жителів міста та села Лев’ятин. На час його телефонного дзвінка існувала реальна загроза, що птиці просто вмерзнуть у лід або загинуть з голоду.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них