• Home

21 грудня 2018

ЗАСНІЖИЛО!

211218 4Людина – цікава істота. Нема дощу, просить в небес. Нема снігу – знов просить. Коли ж починає падати – суцільне ремство. От і вгоди…

От кому не до емоцій та розумувань, так це працівникам комунальної служби громади. Хто як би не оцінював їх непросту повсякденну роботу, хто б не скиглив, мовляв, не так почистили і не тут, ці працьовиті люди спокійно і методично виконують свої повсякденні обов’язки.

Читать далее

А ЧОРНОБИЛЬ І ДОСІ БОЛИТЬ

211218 3Ось уже більше тридцяти років не стихає скорботне відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе страшна аварія  на четвертому енергоблоці сумнозвісної атомної електростанції.

За своїми масштабами Чорнобильська трагедія для України прирівнюється до наслідків війни. Адже крім людських життів і матеріальних збитків, що притаманне для воєнного часу, наша країна втратила ще й чималу територію, яка, за розмірами, дорівнює цілій європейській державі, як от, скажімо, як Данія, чи Голландія. Родюча чорнобильська земля стала «зоною», непридатною для життя, зазнавши радіаційного ураження. Постраждалих серед населення від ядерної катастрофи та її наслідків - більше трьох мільйонів. За оцінкою Всесвітньої організації здоров’я, кількість жертв внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС невпинно зростає і по цей день.

Читать далее

МАРШРУТОМ УСПІХУ НАШОЇ ГРОМАДИ

211218 2На виїзному семінарі у Радивилові побували голови, секретарі, члени виконавчих комітетів сільських та селищних рад області, які лише нещодавно наважились на перші кроки в напрямку адміністративно-територіальної реформи і нині - в пошуку ефективних способів впровадження на своїх територіях ключових концепцій децентралізації. Головувала на засіданні виконавчий директор Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Грещук.

У вступному слові вона щиро подякувала Радивилівському міському голові М.А.Карапетяну за безвідмовну практичну допомогу громадам-початківцям. Адже Радивилівська ОТГ свого часу стала однією з перших у області, де села об’єдналися навколо міста.

Читать далее

Є СТРАТЕГІЯ, НЕ ЗАБАРИТЬСЯ Й РЕЗУЛЬТАТ

211218 1Про виклики, а також про базові тези, що визначатимуть на кілька років вперед життя радивилівської громади, як і району в цілому, говорили у четвер, 13 грудня. Цього дня у актовій залі Радивилівської школи мистецтв відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку.

Аби підвищити інвестиційну привабливість Радивилівщини та конкурентоспроможність її громад, в перелік основних завдань Ради, з урахуванням напрацьованого на кожній з територій управлінського досвіду, на перші щаблі наразі вивели саме плановість. І недарма, бо якраз це завдання і визначив за пріоритет Президент України, доручивши в кожному районі, області, в кожній ОТГ розробити порядок перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них