• Home

24 грудня 2018

А ЧОРНОБИЛЬ І ДОСІ БОЛИТЬ

241218 3Ось уже більше тридцяти років не стихає скорботне відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе страшна аварія  на четвертому енергоблоці сумнозвісної атомної електростанції.

За своїми масштабами Чорнобильська трагедія для України прирівнюється до наслідків війни. Адже крім людських життів і матеріальних збитків, що притаманне для воєнного часу, наша країна втратила ще й чималу територію, яка, за розмірами, дорівнює цілій європейській державі, як от, скажімо, як Данія, чи Голландія. Родюча чорнобильська земля стала «зоною», непридатною для життя, зазнавши радіаційного ураження.

Читать далее

СТЕРЕГТИМУТЬ, ЩОБ НЕ КРАЛИ ЯЛИНОК

241218 2Щоб не допустити незаконні вирубки хвойних насаджень у передноворічний період, з 20 грудня по 12 січня працівники Радивилівського відділення поліції проводитимуть комплекс цільових заходів під назвою «Ялинка». Увага правоохоронців буде зосереджена на виявлення фактів перевезення незаконно вирубаних хвойних насаджень, а також затримання та притягнення до відповідальності осіб, причетних до вказаних правопорушень.

Працівники поліції здійснюватимуть перевірку транспортних засобів з метою недопущення перевезення новорічних ялинок без відповідних документів, проводитимуть рейдові перевірки місць торгівлі, транспортування та реалізації хвойних дерев.

Читать далее

ЧОМУ НА ВАШИХ СХОДАХ СЛИЗЬКО?

241218 1Подібне зауваження у період снігу-льоду можна висловити майже кожному приватному підприємцю Радивилова. Невже тутешні бізнесмени забули, що заледенілі і від того - травмонебезпечні пороги в магазинах є грубим порушенням правил благоустрою нашого міста? І цим, на додачу до штрафів, можна «заробити на горіхи» ще й від постраждалих клієнтів?

Читать далее
Китайские телефоны и все для них