• Home

26 грудня 2018

ПРОГРАМА НОВОВІЧНО - РІЗДВЯНИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОТГ

261218 322 грудня         Народознавчий калейдоскоп «Зима іде – свята веде»

                                                                                     НВК «школа №1-гімназія»

25 грудня     - відкриття Новорічної ялинки у старостинських округах

17.00 год.                                                                    

26 грудня     - літературна гостина «Де живе Дід Мороз?»

                                                                              НВК «ЗОШ І-ІІІст.№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака

26 грудня     - Різдвяна майстерня «Виготовлення святкових листівок до Різдва»

                                                                                     Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Читать далее

МИКОЛАЯ ЗУСТРІЧАЛИ З МУЗИКОЮ

261218 2Творче і по-сімейному тепле свято відбулося у Радивилівській дитячій школі мистецтв: тут своїми першими серйозними досягненнями у царині музики ділились першокласники. Цього року мистецьку шкільну родину поповнили 35 першачків, які виявили бажання опановувати гру на музичних інструментах - фортепіано, скрипці, акордеоні, бандурі, гітарі, саксофоні, кларнеті, а також мистецтво сольного співу.

Виступи усіх першокласників проходили біля святково прикрашеної ялиночки, і це додавало учасникам та глядачам концерту особливого, піднесеного настрою. Оскільки звітували наймолодші музиканти у День Святого Миколая, привітати їх завітав і сам Благодійник з легенд.

Читать далее

В ПЕРЕДЧУТТІ СВЯТА: ГОЛОВНА ЯЛИНКА МІСТА ЗАСЯЯЛА ВОГНЯМИ!

261218 1У Радивилівській об’єднаній громаді розпочато активні приготування до зимових свят. Перший дзвіночок, який сповістив про дивовижу новорічної феєрії, яка ось-ось заполонить все довкола, уже виструнчився на засніженому гіллі разом з іншим ялинковими прикрасами. Починаючи з суботи, 15 грудня, працівники бригади з благоустрою міської ради приступили до оздоблення новорічного символу, який стане епіцентром всіх радісних подій в найближчі зимові тижні.

Щедро прикрашена іграшками та гірляндами, зелена красуня стала об’єктом всезагального замилування, збирає зацікавлені погляди перехожих. Особливо діточок, яким одразу мріялося про подарунки і сюрпризи, які, за традицією, можна знайти під ароматним ялинковим гіллям. Навіть той факт, що впродовж всього дня в понеділок небо щедро насівало снігом, ніяк не вплинув на темп підготовчих робіт довкола головного новорічного символу міста. Із залученням автовишки ялинку декорували світлодіодними гірляндами, і встигли завершити відповідно до запланованого графіка, зауважують у міській раді. До того ж поінформували: громади цьогоріч головній ялинці дещо оновили святкові шати – докупили іграшок та новорічного декору. Її урочисте відкриття відбулося на свято Миколая Чудотворця. Новорічні вогні на головній радивилівській ялинці засяяли в середу надвечір, зібравши на центральній площі чимало люду. Святкове дійство відбувалося під дитячі віншування та запальні пісні. Концертну програму підготували художні колективи міського Будинку культури. Під рясні побажання щастя, миру, добра й процвітання від Святого Миколая, який сніжним покровом ступив і на радивилівську землю, головна ялинка об’єднаної громади засяяла яскравою новорічною ілюмінацією. Вітаючи одне одного зі святом, присутні милувалися кольоровими переливами над білосніжним покривалом, молодь, родини з дітьми залюбки вишиковувались у чергу для пам’ятного фото біля красуні-ялинки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них